Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Život neživých III

7. března 2014 v 16:57 | Caroline |  Kapitolovky - HP
No poslední díl přichází v trilogii život neživých...Aneb co bude se Snapeem ?
( mě osobně se asi polovina z lidí v Harrym Potterovi začala líbit až po přečtení různých slash fanfiction popravdě ☺️ Třeba Lucius nebo Filch atp... :DD takže děkujme za věci jako jsou yaoi,shounen-ai atd.. I když mi příjde yaoi častější než yuri (opak yaoi ) tak mi nevadí ani jedno ale mám potřebu sem psát své úchylné nápady,jak by to asi skončilo.)
Warning : yaoi ( nebojte se xD) sprostá slova a Brumbál

Když James a Remus potřeli Snapea hojivými mastmi,museli ho nějak omýt. Monokl ani šrámy vidět už nebyli,ale byl celý špinavý od krve a od toho,jak ho Tahali z lesa.
Remus našel nějakou knížku,ve které psali,co při podobných situací dělat, a jak se chovat, když se probudí. James se toho obával.
Podle knihy se mohl naštvat a začít viníka mlátit,ale taky s ním mohl přestat také mluvit. Mohlo to mít psychickou újmu na jeho životě. A to by si James neodpustil.
Nejdůležitější však bylo vyhýbat se Lily. Ta, když zjistila,že je Severus pryč,začala vyvolávat paniku a jako první se zeptala Jamese.

,,Cos udělal se Severusem ty idiote!" Obořila se na něj hned jak ho uviděla. James se zatvářil podivně a pak šel dál. Lily to připadalo podezřelé a tak jediný terč, který šel vyslechnout byl Remus.

,,Lily,i kdybych ti to řekl, tak by ti to nepomohlo." snažil se mladý vlkodlak mluvit podobně heslovitě jako Brumbál a vyhýbal se očnímu kontaktu. Lily se zatvářila žalostně a šla pryč. Každému by se dostala v Bradavicích pomoct,když o ní požádal. Severus však požádat nemohl,protože byl omráčený.
A tak Lily zašla za Brumbálem.

,,A tobě nic James ani ostatní neřekli?" Zeptal se Brumbál zamyšleně. Věděl,že Lily je energická a kdyby se něco stalo jejímu klukovi,ihned by běžela za Jamesem a násilím z něj všechno dostala.
,,Neřekli,ptala jsem se Jamese,ale ten se tváří umučeně a vyhýbá se mi,pak jsem se ptala Remuse,ale ten odpověděl výhýbavě,ať jsem dělala,co jsem chtěla,takže se ptám vás,protože vám věřím." Řekla a zadívala se mu upřeně do očí.

,,Severus je ve správných rukou Lily,víc ti pro teď říct nemůžu,ale dám ti radu." Řekl odevzdaně Brumbál:,,Neptej se na věci,na které nechceš znáti odpověď."

******
,,Měl by se pomalu začít probouzet,"řekl Remus,když na něj všichni čtyři včetně Petera použili kouzlo aguamenti, které ho polilo vodou. A opravdu o pár minut později Severus otevřel oči. Jak už Lupin říkal,mohly být dvě reakce. Jedna,že se na Jamese vrhne a ta druhá,že nebude s nikým mluvit a bude se chovat jako duch. Severus však nebyl jako každý jiný.
První den se s nikým nebavil a nic nejedl. I když ho James prosil,ať si vezme,nešlo to. Jamesovi to také dělalo zle, a ještě se musel v Bradavicích vyhýbat Brumbálovi a Lily. Takže používal neviditelný plášť a na jídlo chodil jen do kuchyně,stejně jako zbylí tři pobertové.

Další den ale začal být Snape agresivní. Vyskočil na Jamese a začal ho mlátit. James se zkoušel bránit,ale nepomáhalo to. Když mu chtěli přátelé pomoct,jakási neviditelná síla je táhla zpět.
,,Tak co,Pottere?!" Řekl útočně Snape, když zasahoval bezmocného Jamese do břicha.
Jamesova tvář se zkřivila bolestí ještě víc.
,,Tak jaký to je být bez přátel a ponižován?!"řval zuřivě Snape a zkřížil mu ruce nad hlavou....
Snape se chystal k finální ráně,když...

(copak byste asi dělali, kdybych to teď ukončila,co? :D),,Revertis fartis!"ozvalo se mocně od dveří chroptící chýše a Snape vylézt nul do vzduchu a dopadl na opačnou stranu místnosti.
James pořád ležel,ale jeho zrak spočinul na dveřích, ve kterých se tyčil jeden z nejmocnějších kouzelníků na světě, a to Albus Percival Wulfric Brian Brumbál a s ním byla i Lily
,,Myslím,Severusi,že to James pochopil moc dobře." Řekl úsečně a pomohl Jamesovi si stoupnout. Sirius s Remusem k němu ihned přišli a podepřeli ho. Peter mířil hůlkou na Brumbála.

,,Pane Pettigrewe,nijak nechci povznášet své postavení,ale co může taková krysa,jako jsi nepochybně ty,udělat proti řediteli školy čar a kouzel?" Zeptal se sladce Brumbál,ale z jeho očí sršely ohnivé jiskřičky.
,,N-nic pane profesore."řekl Pettigrew a zvedl ruce v omluvném gestu.

Snape mezitím vstal a očima těkám mezi Brumbálem a Jamesem. Měl sto chutí Jamese zabít,ale když stál u něj ředitel a ještě k tomu neměl hůlku...
,,Severusi.."ozval se po chvíli James. Snape se k němu otočil s očekáváním,źe ho zase poníží před Lily, která tam celá zamračená stála.

,,Chápu,že jsem udělal chybu.."začal,ale když zachytil Lilyin pohled,ihned se opravil:,,no dobrá,spousta chyb,ale to už se opakovat nebude,nebudu tě ponižovat kvůli Lily..slibuju." Dořekl a posadil se na postel,aby mohl od všech odvrátit zrak.

,,Tím pádem tu nevidím problém,Lily si vybere jednoho z vás a všichni budete žít šťastně až donekonečna a ještě dál." Usmál se Brumbál a přemístil se..neměl už na ně moc času,zajímal ho jiný problém..
,,Tak si vyber.."pokynul James Lily. Lily sebejistě přešla k Severusovi.Severus jí však odstrčila:,,Já však už k výběru nejsem,řekl a ve zmatku políbil Jamese. Ten se nebránil. Sirius udělal to samé Remusovi a na Lily zbyl Peter...
:D kecám...
Nakonec se se Snapeem pohádali a James se dal dohromady s Lily a Snape zůstal forever single dokud nepotkal......(navazuje na další povídku která bude v budoucnosti)
*******
Severus seděl na kameni a čekal. Pronásledovatelé se však zastavili a odešli zpátky a přitom stačilo už jen zajít za zatáčku....Byla tu však zeď jménem NADĚJE a ta vždycky zůstává a nikdy nekončí....
💛💙💜💚❤️💔💗
KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ai Ai | Web | 7. března 2014 v 22:00 | Reagovat

Velmi dobré.
P.S.: Takhle si z nás střílet XD

2 Aki-chan Aki-chan | Web | 8. března 2014 v 15:49 | Reagovat

ty potvorka tak to si z nás uťahovať,ale bolo to perfiš.

3 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 9. března 2014 v 14:49 | Reagovat

no keď bude zivot nezivých 4 tak ma privolaj okej lebo to je pecka :D

4 Misha Misha | E-mail | Web | 9. března 2014 v 20:53 | Reagovat

ty jedna mrňavá...pěkně jsi mě dostala...ale přiznám se ti že to bylo dost dobrý :-)

5 Ady-chan Ady-chan | 10. března 2014 v 15:46 | Reagovat

0_o Ten konec xD Looool :D Nádheraaa :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama