Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Život neživých II

5. března 2014 v 20:20 | Caroline |  Kapitolovky - HP
Tajemné pokračování trilogie (možná ale spíš Jo), kterou jsem nedávno (včera -_-) :D začala psát.
Nebojte,nebude to už tak kruté jako předchozí díl,I Promise 😇😬
Takový dojemný :DDD
Je nutné přečíst si první díl :3
Varování: sprostá slova,shounen-ai a bla bla bla bla...na vaše riziko :D

,,Doprdele,"uniklo Siriusovi celkem nahlas, když spatřil Brumbála s Remusem,jak vycházejí ven.
James s Peterem rychle chytli Severuse pod pažemi,aby to vypadalo,že se maximálně přiopil,ale bylo jim jasné, že Brumbála neoklamou.

,,Ach,jsem rád,že vás potkávám,pane Pottere." Usmál se Brumbál na Jamese, který najednou doufal,že se nějakým záhadným kouzlem vypaří. Ihned litoval,že si nevzal kouzelný plášť.
,,A vás taky,pane Snapee." Řekl po chvíli. Přitom vrhal po všech třech slídivé pohledy. Na chvilku měl snad Sirius i dojem,že se mu někdo hrabe v hlavě.

,,Nechtěli byste mi něco říct?"zeptal se Brumbál trochu ostřejší,než zamýšlel. Remus stál za Brumbálem a jenom se po svých kamarádech díval.

,,Asi bychom měli jít do Chroptící chýše,co říkáte,"otočil se a zamířil na místo,odkud přišel. Remus vyšel za nimi a když byl blízko,potichu zašeptal Siriusovi:,,Co jste s ním proboha udělali?" Ale odpovědi se nedočkal.

James opatrně podepřel Snapea a položil ho na postel společně s Peterem. Bylo vidět,že se dva,tři dny neprobere a nejlepší bylo nechat ho v klidu.
Brumbál mu pokynul,ať se posadí a James splnil jeho přání. Sirius se namáčkl k Jamesovi a Peter postával u dveří.
,,Vyloučíte mně?" Zeptal se James s obavami z odpovědí. Bylo by to pro něj to nejhorší,co být mohlo,kdyby nemohl trávit čas se svými přáteli. Samozřejmě, mohl na to myslet dřív,jak by mnozí řekli,ale doufal,že mu dá Brumbál druhou šanci. Vlastně kdyby ne,asi by zešílel.

,,Měl bych?" změřil si ho zkoumavě Albus a snažil se mu vyčíst, na co asi myslí a z jakého hlediska.
,,Teď však jde o to,"pronesl rádoby najednou:,,proč se ptáš na sebe,když jsi měl společnost?" Zeptal se a přejel ostrými pohledy přes Siriuse a Petera. Pro Siriuse to bylo jako rána bičem. Nikdy se nedostal do tak velkého maléru,aby měl být vyloučený a celý rok by se svou matkou rozhodně nestrpěl. Peter myslel jen na to,že se stejně přidá k pánu zla,takže mu je to jedno.

,,Oni jsou neviní."zašeptal James na obranu svých přátel. Sirius chtěl něco namítnout,ale James ho pohybem ruky zarazil. ,,To já jsem mu všechny rány způsobil." Vyznělo do ticha. Remus seděl mezi Siriusem a Brumbálem a teď si přejel hlavou přes čelo. zajímalo ho,co Severusovi udělali,že omdlel a že z toho mají takový průšvih. A přitom šlo jen o dětinské spory o chudinku Lily Evansovou. Vždyť jí to musí strašně níčit,říkal si.

,,Ano,ale zarazili tě snad?",,Bránili Severuse,nebo tě nechali,abys mu ublížil,co?" Zeptal se nekompromisně Brumbál a stejně jako předtím ta otázka zněla,jako by měla zůstat bez odpovědi.
,,Nechali..."podotkl potichu Sirius a sklopil pohled k zemi. Jak by si teď přál z tohohle domu vypadnout. Brumbál někdy uměl navézt i tíživou atmosféru.

,,Mám tomu tedy rozumět tak,že jsi Jamesi opět kvůli lásce plánoval na Severuse pomsty a jen kvůli tomu,že byl ochoten naslouchat mladé Lily,jsi ho zmrzačil tak,že bys mohl jít i na deset let do azkabanu?" Zamračil se Albus Brumbál a v očích mu šlehaly jiskry.
James úplně zesinal. Už když zaslechl spojení 10 let a azkaban se mu zježily všechny vlasy na hlavě.
,,Pokud bych měl mluvit pravdu,"začal trochu roztřeseně:,,Je to o moc složitější. Já..no,prostě jsem sobecký,když jde o dívku. Taková krásná,mladá holka a měla by si vzít nǎjkého slizouna s umaštěnými vlasy ze zmijozelu.?" ,,Ano!"řekl nahlas, když se Brumbál chystal protestovat:,,Je to také člověk a má city. A možná také se k Lily hodí víc,připouštím,"řekl se slzami v očích. ,,Já..jsem se zachoval dementně...omlouvám se,"řekl James a celý se klepal. Sirius ho poplácal po ramenou a mírně objal.

,,Dobrá,tak dokaž,že jsi udělal chybu a postarej se o něj!"řekl mileji a vlídně jí Brumbál. Poté se se všemi rozloučil a nechal tady Jamesovi nějakou hojivou mast.

Takhle James nebyl zmožEný už hodně dlouho. Klesl na zem a rozplakal se. Sirius a Remus ho začali utěšovat.Peter běžel pro jídlo do kuchyně...
....
Teď byl Snapeův osud v jejich rukou...

CHCETE POKRAČOVÁNÍ ? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 5. března 2014 v 22:23 | Reagovat

páni to je bomba...to si piš že chci pokračování...bylo to vynikající :-)

2 Ai Ai | Web | 6. března 2014 v 19:05 | Reagovat

Jasně, že chci pokráčko XD

3 Aki-chan Aki-chan | Web | 8. března 2014 v 15:43 | Reagovat

wau úžasné píšeš bombovo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama