Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Život neživých I

4. března 2014 v 20:49 | Caroline |  Kapitolovky - HP
Takže,úvodem bych chtěla podotknout,že to není o zombie :D jak dle názvu vypovídá,ale je to z prostředí Harryho Pottera za dob jeho otce a jejich ,,dobrodružství"
Páry: překvapení ;D
varování: podrobné popisování :D jsem se rozhodla,že budu detailista a všechno budu příšerně prodlužovat :DDD alé mám dojem,že vám nepůjde jen tak přestat číst :3 YAOI!!!
Možná mě budete nenávidět....

******
Severus utíkal dlouhou chodbou co mu nohy stačily.
Nevěděl sám ani kam běží,ale doufal,že se dostane někam, kde uteče všecm těm kumpánům.
Bradavice ho však opět zklamaly. Chodba byla zabarikádovaná a dusot kroků se blížil. Snape nemohl nic dělat a tak si jenom sedl na jeden kámen,který byl uvolněný a čekal...
*****
Všechno to začalo už při cestě do Bradavic. Byl klidný slunný den. Severus už měl nakoupeno vše,co potřeboval,včetně malého výra. To dopoledne strávil s Lily. Byla stejně stará jako Severus a mohl se jí svěřit se vším, co mu jeho rodiče dělali a jeho pocity ze života. Lily to sama neměla lehké. Žila v mudlovské rodině se svojí zlou sestrou Petúnií. Když se jejich rodiče dozvěděli,že mladá Lily je čarodějka,byli nadšeni,ale Petunie to tak nebrala. Severus tvrdil, a měl pravdu,že možná jenom závidí Lily ty schopnosti. Nechat vyrůst květinu. Projít se po vodě,aniž by spadla. Severusovi přirostla k srdci. Ve vlaku však seděl sám,protože Lily seděla v holčičím kupé. Snapeovi to tenkrát nedělalo problémy. Zasloužila si mít kamarádky. Zasloužila si mít alespoň budoucnost hezkou, když minulost neměla.
,,Můžu dál?"ozval se něčí hlas ode dveří a Severus zvedl pohled od knížky, kterou si na cestu vybral. Byl to pohledný mladík, nakrátko ostříhaný s šedýma očima. Vypadal vcelku mile a trochu vystrašeně. Severus měl dojem,že je možná celkem v pohodě, a tak ho nechal,aby si s ním sednul. Naštěstí se Severus trochu v povaze lidí vyznal. Remus byl fakt neškodný a naopak se s ním možná mohl přátelit. Severus Snape moc dobře věděl,že se dostane do Zmijozelu. Všichni jeho předci ze strany matčiny se tam dostali. Předci z otcovy strany včetně něj byli prachobyčejní mudlové,co neuznávali nic,co by se nedalo racionálně vysvětlit. Nesnášel je,však svého otce nejvíc. Bil ho a mlátil, za každé kouzlo,co udělal,bil Severusovu matku, která také čarovala. Když se tak ohlédl do minulosti,připadala mu podobná,jakou měl pán zla. Být doma bylo pro něj utrpění a jediná Lily ho chápala.
Když spěšný vlak do Bradavic dorazil do Bradavic,tak se shromáždili a vyšli po schodech. Profesoři už je čekali a jedna obzvláště stará profesorka je vedla úzkou uličkou ve prostřed mezi stoly. Severus moc dobře věděl,co jsou zač. Stůl, který byl úplně v levo byl nebelvírský,vedle něj byl havraspárský,mrzmimorský byl na druhé straně stejně se zmijozelským. Byli vezeni k moudrému klobouku,což byla pradávná tradice,jak mu jeho matka sdělila. První šla statečně Lily. Mrkla na Severuse a ladným sebejistým krokem došla ke stoličce. Opatrně si na ní sedla a jen co jí klobouk dopadl na hlavu,ozvalo se hlasité:,,Nebelvír!"
Lily sklidila hlasitý potlesk a odebrala se ke stolu. Po jejím vybrání byli všichni jistější a postupně se roztřídili do různých kolejí. Když přišel na řadu Severus,ihned byl zařazen do Zmijozelu. Lily to zklamalo a jeho celkem taky. Znamenalo to totiž,že se nebudou už tolik vídat. Když se přes stoly koukl na Lily, viděl jí, jak se baví s nějakým brýlatým chlapcem. Ihned se mu znepříčil.
Od těch dob začalo nepřátelství mezi Severusem Snapeem a Jamesem Potterem. Kvůli Lily, která byla radši ve společnosti Severuse. Od té doby to schytával od Pottera a jeho kumpánů.
Tenkrát to bylo poprvé,co ho začal James týrat. Severus šel po chodbě na své první vyučování lektvarů. Celkem se těšil,četl si o nich mnoho zajímavého a hodlal všem dokázat,že tady není páté kolo u vozu. Na té chodbě ale potkal Pottera,Lupina, který ho zklamal nejvíce,Blacka a Pettigrewa. Tenkrát ho James zesměšnil předevšemi poprvé. Rozsypal mu lahvičky s lektvary už namíchanými a kouzlem ho odhodil. Sirius Black mu s tím jen pomáhal,protože to byl Jamesův nejlepší přítel a zároveň podle něj nepřipadalo v úvahu,že by začal chodit zmijozelský pohublý kluk s mastnými vlasy s nejhezčí holkou z nebelvíru. Pettigrew povzbuzoval ostatní,aby se mu smáli a Lupin stál opodál a smutně se na to díval,ale nic nenamítl,ani mu nepomohl....
Tenkráte to bylo poprvé a rozhodně né naposledy...
*****
To nejhorší však přišlo až o 5 let později. James spatřil Snapea,jak Lily líbá a totálně ho to naštvalo. Rozhodl se ho ponížit ještě víc. Byla to čirá nenávist. Lily brala Jamese jako kamaráda,ale se Snapem chodila a to Jamese štvalo. Umíral touhou se mu pomstít a až nyní dostal příležitost.
Snape byl rozlícen. Běžel tam, kde by ho nikdo nehledal,protože by tam ani být neměl. Běžel totiž do lesa. Tam nikdo nesměl ani nechodil,díky báchorkám,které říkaly,že fm jsou vlkodlaci a různá další nebezpečí. To nebyla tak úplně pravda a i tak Severus chodil jenom kolem kraje. Alespoň tam byl klid. Jenže teď si ani nevšiml,že ho pronásledovali tři další lidé. Když Severus zmizel za stromy,Sirius se proměnil v psa a vedl své přátelé správnou cestou. Snapea našli poměrně rychle. Seděl zapadlý v kmeni a prohlížel si svou hůlku,což znamenalo,že přemýšlel.
,,Čau Srabusi,opět se setkáváme." pronesl James jen tak náhodou. Severus byl ihned na nohou a hůlku měl připravenou.
,,Expeliarmus!" Pronesl nuceně unaveně Sirius a zamračil se. Snape vždycky dělá problémy.
,,Takže,Srabusi,čeká tě trest."řekl James s úsměvem a pokynul Pettigrewovi,aby ho chytl. Severus ssebou samozřejmě zmítal,ale neviditelné provazy vykonaly svou práci. Sirius ještě okolí pojistil ,,Ševelissimem,"aby nebylo slyšet,jak Severus křičí, a plán byl připraven.
,,Co jsem doprdele zase udělal?!"zavrčel Snape a nevrle si všechny přeměřoval. Sirius se usmál. Bylo celkem vhodné,že se ptal,protože James byl vždycky horká hlava,takže jeho argumenty byly většinou slabé. Proto tady byl taky Sirius.
,,Líbal jsi mojí Lily!"nařkl ho James a zvlášť zdůraznil slovo ,,mojí".
,,Ne všechno ti patří,Jamesi!" Odplivnul si Snape a Sirius se rozesmál. Věděl,jakou reakci to mít bude. Za chvíli měl Snape monokla.
,,Takže přejdeme rovnou k pomstě." Odfrkl si James.,,Petere,"zvolal na svého přítele a ten začal ze spoutaného Severuse stahovat oblečení.
,,Petere! Jsi čaroděj do háje!" Řekl nevraživě a poukázal na hůlku. Peter přikývl a za pár vteřin už byl Severus nahej.
,,Co to děláte,vy úchylové?" začal panicky Severus křičet.
,,Přesvědčíme se,jestli je vůbec náš Srabus na holky."usmál se chladně James. Dal pokyn Peterovi a ten ho začal hladit po hrudi. Jemně a pomalu. Sirius ho poté začal líbat. Drsně a hladově. Když se Severusova chlouba začala tyčit do vzduchu, tak mu jí James začal zpracovávat. Severus ještě chvíli hekal a pak i přes všechno nebezpečí omylem vzdechnul. To byla výhoda pro Jamese.
,,Takže náš Srabus je nakonec na kluky."ušklíbl se James:,,Tak něco vyzkouší me,co myslíš." Vzrušeně zašeptal.
Otočil Severuse a pokochal se jeho pozadím. Poté si sám rozepl kalhoty a vytáhl svůj objemný penis. Pár pohyby se přivedl k vzrušení a pomalu si Severuse připravil. Ten hekal bolestí,ale James byl příliš zaslepen pomstou.
,,Jamesi,nedělej to!" Řekl Sirius. To bylo už moc,ale James do něj přirážel jako zběsilý,dokud se neudělal. Poté konečně otevřel oči. Peter se dělal jen z toho pohledu na Jamese a Snapea a Sirius jenom stál a přihlížel. Snape byl v bezvědomí.
,,Takhle ho tu nemůžeme nechat!!"řekl Sirius. Snape byl celý zubožený. James si dal ruku k ústům. Siriusovi dal samozřejmě za pravdu.
******
,,Nemůžeme ho nechat na ošetřovně,"rozhodl Sirius. Bylo jasné,že Madam Pomfreyová strpěla dost,ale tohle by určitě nevzala. Oznámila by to dál a než by se nadáli,byli by všichni vyloučeni.
,,Vrba mlátička!" Zvolal James a Peter přikývnul.Sirius po chvíli také přikývl. Do chroptící chýše nikdo nechodil,vyjma Remuse. Tomu to ale stejně budou muset říct....
Když však ale vcházeli směrem dovnitř,spatřili Brumbála s Remusem,jak zrovna vycházejí....
*****

Pokračování příště :DD ale musíte napsat,jestli ho chcete...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ai Ai | Web | 4. března 2014 v 22:37 | Reagovat

Krapet drsné, ale napínavé...XD

2 Aki-chan Aki-chan | Web | 8. března 2014 v 15:32 | Reagovat

wau skvelé idem na pokračovanie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama