Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Večeře

12. února 2014 v 21:00 | Caroline |  Jednorázovky - Naruto
recenze:
Fugaku je multimilionář a pozve rodinu na víkend do hotelu paradise.
Vůbec ale nepočítal s tím,co všechno se může jeho plánům vymknout.
Taková ta parodie na mr and mrs Smith až na to,že tam není mrs :D

,,Mám pro vás radostnou novinu."oznámil Fugaku své rodině:,,Jděte si sbalit, jedeme do hotelu paradise!" Hned jak to dořekl,skočil mu Sasuke do náruče. Bylo vidět, jak obrovskou radost má.
,,Tati,ty myslíš do toho hotelu plnýho kozatejch ženskejch,spousty bazénů s koktejly a hlavně večerními ohňostroji s velkolepými slavnostmi ?!" Zeptal se ohromný Sasuke. Bylo mu 15 let a on měl konečně možnost toho nějak využít. Mikoto ale nesdílela jeho radost. Zlostně si svého muže přeměřovala a nesouhlasně založila ruce na hrudi.
,,Ehm..Miko,"poškrábal se Fugaku na hlavě a zatvářil se rozpačitě. No jasně,ženský. Žárlejí za všech možných okolností,ale pravda je, že na jejím místě by se zachoval stejně, když to tady Sasuke tak pěkně popsal. Hned na to jí jemně obejmul a do očí jí řekl:,,Celý víkend strávím jen s tebou zlatíčko." A políbil jí.
Mikoto se zahihňala a odešla si sbalit věci. Fukagu si jen upřímně oddychl a zatvářil se unaveně.
,,Itachi,dohlídni na svého bratra,ať si sbalí.."byla poslední slova otce dvou bratrů, který hned poté usnul na gauči.
*****
,,Už tam budeme?" Ptal se pořád Sasuke. Jeli firemním autem Fugaka Uchihy a Sasuke byl celý netrpělivý. Furt sebou házel a nedočkavě se pořád ptal.
,,Uklidni se,"promluvil po dlouhé době Itachi, který i když měl mp3 v uších nedovedl poslouchat metal při sledování Sasukeho. Itachi moc nesdílel radost Sasukeho. Neměl moc rád společnost,zvlášť né plastickejch ženskejch, které by se na něj lepily po celou dobu jeho relaxu.
Nepřipadal si nějak hezký,ale ženy měly jiný názor. Nevěděl,co je na něm tolik vzrušovalo,žeby jeho krásné temné oči plné touhy, což si veškeré ženy vyloží špatně; totiž že touží po nich avšak on většinou toužil jen a jen po klidu. Poté tu mohly být jeho havraní černé vlasy, jež nosil na veřejnosti v culíku a doma rozpuštěné na ramenou. Nic víc na sobě oproti jiným odlišného neshledal, kromě chování tedy. Vždyť se stačilo podívat na Sasukeho. Bylo mu čerstvě patnáct a už chtěl hned tu jednu věc...Takové lidi moc nechápal.
,, A na co se ty,Sasuke,vlastně těšíš nejvíc?"zeptal se s úsměvem Fugaku a pohlédl do zpětného zrcátka,aby na něj viděl. Sasuke se mírně začervenal. Nemohl říct svému tátovi, na co se tak těší, hlavně před mamkou a bratrem. No Jo,bratrem!" pomyslel si Sasuke. Itachi byl homosexuál. Sasuke to zjistil jednou úplně omylem, když ho viděl, jak se líbal s nějakým týpkem od vedle..snad Hidan se jmenoval? né, to Sasuke nevěděl jistě.
,,Nejvíc se těším na pravý opak toho, na co se těší Itachi." řekl zlomyslně a kladl velký důraz na slovo ,,pravý opak" jež by měl asi každý pochopit, a to i lidi, kteří nevěďejí, na co se Sasuke těší. Itachi se mu hodlal pomstít hned, jak přijedou do hotelu.
*****
,,Vítejte v ráji."ozvalo se, když celá rodinka vešla kruhovými dveřmi do obrovského hotelu. Vše kolem bylo zlaté a stříbrné. Koberce byly jedny z nejdražších na celém světě a na zdích visely vzácné a staré obrazy. Nakonci lobby tvořeného hlavně recepcí a koženými křesly na odpočinek, se vinuly schody, které byly z pravého mramoru. Vedly nahoru,ale jen kousek, protože v nejmodernějším hotelu světa měli přece hlavně výtahy,takže spatřili 5 krásných skleněných výtahů, které právě vyjížděli v úzké trubici nahoru a naopak zase sjížděli dolů. Sasukemu poklesla brada. Věděl,proč se tento hotel jmenuje paradise. Okamžitě začal skákat po recepci až z toho málem Fugaka trefil amok.
Itachi na sobě nedal nic moc znát ale ve vnitř ho to také uchvátilo.
Zajímavý moment byl, když kolem Sasukeho prošla dívka. Taková blondýnka hubená,ale nádherně tvarovaná a usměvavá. Když prošla kolem Sasukeho,mrkla na něj až pohladil a ho na tváři. Když odešla,Sasukemu se podlomily nohy. Itachi jen protočil panenkami.
****
,,Tákže,máte oba volno,ale v 8 přijďte na večeři!"nakázal Fugaku a šel s Mikoto do pokoje. Sasuke zamířil s Itachim k bazénu. Itachi si šel normálně zaplavat,za to naGelovaný Sasuke šel do vířivky, kde bylo hodně holek.
,,Můžu k vám,dámy?"zeptal se tím nejroztomilejším hlasem, který dokázal vyplodit. Itachi ho z povzdálí sledoval. Musel se smát při pohledu na načančanýho bratra, jež zkouší osvědčené techniky, a přesto každý člověk, který ho pozná hlouběji,bude vždycky vědět,že je to nemehlo. I když se to snažil nedávat moc dobře najevo, skončilo to tak,že uklouzl do výřivky a spadl,čímž si vysloužil velký potlesk od vlastního bratra. Ženy samozřejmě odešly.
,,Já tě zabiju!"zařval Sasuke a rozběhl se k bazénu, ve kterém plaval Itachi. To by to ale nesměl být Sasuke,aby se něco v jeho dokonalém plánu nepokazilo. Podjela mu noha a on spadl.
,,Auuu,to bolí," mírně vyjekl a prohlížel si nohu, jestli není zlomená. Itachi se jen usmál a odešel. Neměl povinnost se o něj starat,zvlášť v případě,že se ho jeho mladší bratr pokoušel zabít. Sasuke se za ním jen nasupeně díval. Zbytek odpoledne strávil Sasuke s obvázanou nohou na pokoji, kde se díval na telku a četl časopisy.
Na Itachiho se mezitím lepily ženy, avšak on je ignoroval sezením u baru a popíjením koktejlů v hotelu. Při večeři mu to Sasuke určitě vrátí i s úrokama,takže se potřeboval psychicky připravit.
*****
Odbila osmá hodina. Sasuke si radši dal 15 minut předem budíka,aby tam stačil dojít. V hale se setkal se starším bratrem a rodiči.
,,Vidím,že si užíváte,"poznamenal Fugaku, když spatřil kulhajícího Sasukeho. Sasuke se zatvářil nadmíru uraženě a kulhal do jídelny na večeři.
Jídelna byla nádherná, zeď byla z cihel,ale atmosféra byla klidná. Stoly byly vyleštěné a Příboru výhradně stříbrné. Uprostřed každého stolu byly slánky a košík s tím právě upečeným pečivem, které můžete vídat jen v luxusních restauracích. Hned jak dosedli ke stolu, přišla sexy čišnice a začala se vyptávat,co by si dali k pití. Itachi si objednal pomerančový džus a Sasuke jablečný,aby se neřeklo. Poté si avšak Sasuke musel odskočit ( a že by skákal hodně dlouho) a tak poprosil rodinu, aby mu objednala Raviolli s masem a odkulhal na záchody.
Mezitím, přesně jak očekával přišla číšnice a ptala se na jídlo. Když přišla řada na Sasukeho, Fugaku ani Mikoto si vůbec nemohli vzpomenout na to, co chtěl. Ještě,že tu byl starší a ,,rozumný" bratr Itachi, který přesně věděl, co si Sasuke obědnal:,,Mořské plody s kvasem" Fugaku nic nenamítal, protože mu to znělo podobně jako to, co Sasuke předtím říkal a čišnice odešla. Mezitím se vrátil Sasuke natěšený na jídlo..
,,Ty debile!" Zařval Sasuke přes celou jídelnu na svého bratra, když mu přinesli talíř s velkou chobotnicí. Itachi nedokázal potlačit úsměv. Fugaku spražil svého syna pohledem, když všichni zmlkli a ohlíželi se na ně.
,,Je libo víno, Itachi?" Zeptal se rychle Sasuke a hodil mu otevřenou láhev, která se mu vylila z půlky na tričko, než jí stačil zachytit. Itachi si zachoval poker face a počal se utírat. Sasuke se pokoušel pozřít něco z večeře,ale nedařilo se mu to.
,,Je libo sůl,bráško?"zeptal se Itachi a chrstl Sasukemu pepř do očí. Sasukemu se ihned rozlily slzy. To už se však ani jeden neovládal. Fugaku vstal a oba je chytl za límcem. Omluvil se všem za vyrušení a za své dementní syny a odvedl je do pokoje.
,,Tady zůstanete do odvolání, doufám,že si to urovnáte!"zařval na ně a zamkl je tam. No hurá,pomyslel si Itachi. Kvůli tomuhle pakovi tady budu zavřenej celéj večer.
,,Fakt už tě zabiju!"řekl s odhodlaným výrazem Sasuke. Rozběhl se ( rozkulhal se) k Itachimu s napřaženou pěstí,ale ten jen trochu kopl do Sasukeho namožené nohy a ten se sesul jak domino. Z očí mu vytryskly slzy,ale to jeho bratr vidět nemusel. Ještě by se mu smál, a to Sasuke nechtěl. Když se ovšem snažil postavit, bolelo to jak čert. Proklatej Itachi! Zanaříkal si Sasuke. Itachi k němu přišel a chtěl mu pomoct, jenže silný Sasuke všechno ví a všechno taky umí, jak už to tak bývá.
,,Nepotřebuju tvou pomoct!"odfrkl si a Itachi pokrčil rameny. Pustil ho z polostoje zpátky na zem a znovu si šel sednout. Dělal,že si čte knížku,ale potajmu se díval na svého bratra, který zápolil s nohou. Nakonec to vzdal a lehl si.
Sasuke se cítil na dně. Nemůže žádat pomoc od Itachiho,ale sám to taky nezvládne..Nakonec ale svolil k tomu nejhoršímu a nej trapnějšímu.
,,Ehm..nii-san?" Zvolal s nadějí,že ho bratr nestrapní.,,Ano?" Zeptal se v nezájmu Itachi. Mohl mít pomoc, odmítl jí,jeho šance byla nevyužitá, je to jeho chyba.
,,Prosím," udělal rukama gesto Sasuke. Itachimu to ale nestačilo.,,Slovo prosím už je passé,"poznamenal jen tak mimochodem, jakoby mluvil se psem. Sasuke se zatvářil nejumučeněji, jak to jen šlo a pokračoval. ,, udělám cokoliv!" Prohlásil rozhodnutý se se vším vypořádat..
Itachimu probleskla hlavou cesta autem. Usmál se...
Pomohl Sasukemu na křeslo a prudce ho políbil. Itachi si bere,co mu patří,pomyslel si Sasuke. Když si ho Itachi nakonec vzal a připravil o panictví,už se na ženy tak moc nedíval.a to jen kvuli malé VEČEŘI
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 13. února 2014 v 15:38 | Reagovat

ooooo sasuke a zvedavý mne sa beľmi páči začiatok a dej veľmi a hlavne sasuke :D

2 Misha Misha | E-mail | Web | 13. února 2014 v 18:17 | Reagovat

XD to bylo fakt dobrý...ale Sasan je takové nemehlo...svým způsobem je to i roztomilé...jinak Itachi se mu dokonale pomstil...byla to bomba :-)

3 Ai Ai | Web | 14. února 2014 v 14:39 | Reagovat

Skvělý příběh. Není nad bratrskou lásku, že? XD

4 Aki-chan Aki-chan | Web | 15. února 2014 v 4:09 | Reagovat

bomba poviedka

5 Blackie Blackie | Web | 15. února 2014 v 19:38 | Reagovat

I když nemám moc ráda párování Sasánka a Itachiho, je to fakt super povídka o3o

6 Ady-chan Ady-chan | 15. února 2014 v 21:31 | Reagovat

Super :DD

7 Seiya Seiya | Web | 7. března 2014 v 21:19 | Reagovat

no to není fér, já si chtěla přečíst pořádný yaoi a ty to utneš :D Ale povídka moc pěkná ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama