Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Smutek všech

19. února 2014 v 19:40 | Caroline |  Na rozcestí
Tákže,jsem nemocná a bolí mě v kříži,ramena,záda a ruce :D
ale prstama pohybovat můžu,so...
Chtěla jsem vám dopsat pokračování této kapitoly,dřív než na to zapomenu, jak jsem to plánovala.
warning : vysoce emoční příběh..pro slabé povahy není vhodno...


zabij mne,ulehči mi vše
jinak to udělám za tebe,
pro bohy,odpust mi
s Itachim strávené dny..

Seděla jsem s láhví tvrdého alkoholu v ruce u stolu a po tváři mi stékaly slzy. Tvořily se z nich na stole malé potůčky,ale já to nevnímala. Musela jsem myslet jen na jednoho,vlastně na dva a to na tom bylo úplně to nejhorší. Zklamala jsem člověka, kterého jsem nade všechno milovala právě ve chvíli, kdy se on pokoušel mou lásku opětovat.
Nejradši bych se zabila, ale ani na to jsem neměla sílu. Byla jsem strašně slabá. Znovu jsem přitiskla láhev ke svým ústům a napila se. Bylo to opravdu hnusné a vůbec mi to nepomáhalo,ale nabyla jsem dojmu,že čím víc toho vypiju,tím víc mi bude všechno jedno. A to je věc, kterou jsem teďka ze všeho nejvíce potřebovala. Z mých slz se už na stole začaly tvořit potůčky,ale nijak jsem to nevnímala.
Bylo mi úplně jedno,že někdo odemykal barák. I kdyby to byli vyhlášení vrazi, kteří by chtěli ukrást všechny moje věci,bylo by mi to srdečně jedno, teda srdečně ne,protože půlku mého srdce tvořil Kakashi a druhou bohůžel i Itachi a obě byly zdemolovány a roztrhány na spousta malých kousků. Nejhorší na tom bylo,že jsem myslela i na Itachiho, který za všechno mohl. Samozřejmě,to já jsem ho políbila a neovládla se,takže za to taky můžu já,ale i tak jsem byla naladěná na skutečnost, že za všechno může Itachi.
Někdo odemykal dveře,ale mě to bylo jedno. I kdyby přišel masovej vrah, který by prahnul po mé smrti,tak je to o dost lepší,než kdyby přišel Kakashi nebo Itachi. Vlastně mám celkový dojem,že si nezasloužím ani jednoho.
Minato vešel dovnitř. Nechtěla jsem se mu podívat ani do očí. Byl to můj táta a vždycky mi věřil..ale ani bych se nedivila, kdyby mě vyčetl,že si za to můžu sama. Jeho první reakcí bylo,že strnul a jeho úsměv se změnil v ochromení. Nikdy mě takovou neviděl, protože jsem se vždy snažila své emoce skrýt. Poté upustil i tašky s nákupem a rozběhl se ke mně. Pevně jsem ho objala a zabořila hlavu do jeho vesty. Začal mně jemně hladit po vlasech a po rameni.
,,Všechno mi řekni,zlatíčko moje,"řekl mi a stiskl mě v objetí trochu silněji než předtím. Já se rozplakala ještě víc. Když už jsem konečně sebrala trochu síly k mluvení,tak jsem sklopila pohled k zemi a zašeptala:,,Tati,co bys dělal, kdybys druhý den od začátku vztahu s Kushinou jí spatřil líbat se s někým jiným?" Minato mě chvíli provrtával pohledem a pak položil důležitou,avšak smutnou otázku:,,Za případu,že by on políbil jí a nebo ona jeho?" Znovu se ozvala ta palčivá bolest od srdce a já na jeden dech zašeptala:,,Ona jeho." A znova si položila hlavu na jeho rameno. Minato mě pohladil,teď už jemněji.
,,A nejhorší je,že by milovala oba stejně." Zavzlykla jsem a znovu se mi začaly valit z očí slzy.
,,Poslouchej mě,Kájo,"promluvil Minato jemně:,,Možná,kdyby se Kushina rozhodla,koho doopravdy miluje,odpustil bych jí to,ale popravdě by to nikdy nebylo stejné jako předtím. V našich životech vždycky příjde okamžik, kdy je třeba si vybrat, a jestliže si zvolit nedokážeme, musíme hledat další možnost."
Minato měl pravdu. Moc dobře jsem to věděla. Láska bolí a život není lehký,ale já bych nikoho jiného milovat nedokázala než je dva.
,,Ach Tati,já je miluju oba a oba jsou dohromady perfektní být jedním člověkem. Nemůžu, nedokázala bych se zamilovat do někoho jiného s pocitem,že jsem zradila oba." Zašeptala jsem. Minato chvíli přemýšlel a pak mě poradil:,, Ten pravý, kdo tě má opravdu rád a chce tě, po tobě půjde i přes všechny chyby,cos kdy udělala. Každý někdy chybujeme, stejně jako ty. Určitě ti to odpustí alespoň jeden. Nemůžeš hledat perfektního člověka, nebo spojovat dva a víc dohromady. Musíš zvolit někoho, kdo bude perfektní s tebou a ty si budeš připadat úžasná s ním. Ten pravý je nablízku, akorát musíš zjistit, který to opravdu je a vyjít osudu vstříc.
,,Ty jsi perfektní Tati." Řekla jsem upřímně a políbila ho. Minato se na celé kolo rozesmál a pak vážně dodal:,, A opovaž se ještě pít alkohol, nebo co hůř brát drogy. Nikdo ti nestojí,aby sis kvůli němu Kazila život, ani ty samotná ne,jsou tu lidi, kteří tě milují a potřebují jako já,třeba,takže se ani neopovažuj kazit zdraví,rozumiš?" Přikývla se a usmála při pomyšlení,že by nikdo Minatovi neuklízel a nepomáhal s prací, kromě Kushiny, která byla malinko nemotornější a měla výbušnou povahu, jako by v ní byl nějakej démon ( tak né asi xD)
Táta mi pozvednout náladu dokázal, což byla jedna z věcí, která se podařila jen málo komu. Byla jsem za něj ráda, že ho mám. Má vždycky pravdu, když jde o něco vážného.
Zítra si pro mluvím s Kakashim a pokusím se mu domluvit, aby mi odpustil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blackie Blackie | Web | 20. února 2014 v 18:20 | Reagovat

Omfg, super díl! :'3 Rychle pokráčko :DD Jéžiš, já jsem strašně zvědavá, co Kakashimu řekne.. O.O

2 Blackie Blackie | Web | 20. února 2014 v 18:21 | Reagovat

Jo a samozřejmě ti přeju, aby ses brzo uzdravila :D

3 Ai Ai | Web | 20. února 2014 v 20:04 | Reagovat

Prosím další dílek. Ok ;-) Velmi pěkné..

4 Misha Misha | E-mail | Web | 21. února 2014 v 19:12 | Reagovat

fakt božííí...honem pokračování :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama