Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Nevděk II

10. února 2014 v 13:45 | Caroline |  Jednorázovky - Naruto
IPokračování jednorázovky na pár Ita/Sasu
trochu kratší ;-)
Omezení: yaoi

Itachi se Sasukem se vrhli na uklízení. Itachi stírat vajíčka ze stěn a Sasuke kečup a hořčici na schodech. Právě ve chvíli, když se Itachi otáčel,Sasuke se napřáhl rukou,aby pořádně vyčistil zbytky od džusu a omylem praštil Itachiho do tváře.
Sasuke se zděšeně ohlédl, když zjistil,že se rukou zadřel o něco pevného a ještě zděšenější byl, když viděl Itachiho s rudou tváří.
Itachi ho chytil za ruku a upozornil:,,Dávej si pozor na to, co děláš" a jemně si ho přitáhl k sobě.
,,Promiň mi to, Itachi,"zašeptal Sasuke a díval se mu přitom přímo do očí. Jejich hlavy se k sobě přiblížily na miniaturní vzdálenost a Itachi Sasukeho jemně,ale dlouze políbil.
,,A-Ale.."začal rudý Sasuke hledat nějakou výmluvu,proč to nedělat, i když druhá část hlavz mu říkala,aby se poddal Itachimu a užil si s ním.
,,Ano,Sasuke?"zeptal se Itachi a mírně podzvedl jedno obočí. Uvnitř se smál při pohledu na to, jak Sasuke hledá slova a nemůže na nic přijít,ale zachovával si poker face,protože si nemohl stěžovat,že se mu to nelíbilo,spíše by se dalo říct,že ho to ještě více vzrušilo.
Proto se také natáhl a políbil Sasukeho znova uprostřed jeho nevychytaných výmluv. Sasukemu došlo, že s výmluvami se daleko nedostane a prohloubil polibek ještě víc. Itachi se v duchu usmál. Ještě ráno byli nepřátelé na život a na smrt a teď...?
,,Itachi!" Vzdychl slastí Sasuke, když ho Itachi obdarovával polibky na krku a natrefil to správné místo, na které je dost citlivý. Itachi ho opět dlouze na rtech políbil a snažil se rozepnout jeho košili. Sasuke nebyl schopný ničeho. Byl jakoby v nějakém ráji,cítil obrovskou slast,jakoby se vznášel,jakoby ho osvítilo slunce a on létal v mracích jakoby...
,,Itachi!"naštval se Sasuke když Itachi přestal a odtáhl se od něj. Sasuke měl chuť ho nakopnout za to, jak v nejlepším přestal. Itachi se jen usmál a znovu začal na oko uklízet. Chtěl Sasukeho trochu poškádlit a vzrušit. Sasuke byl vzrušený až moc a dole ucítil prudký tlak. Musel se toho okamžitě zbavit.,,Itachi,počkej..potřebuju si pro něco skočit." Řekl rychle Sasuke a letěl do koupelny. Zavřel dveře a chystal se ulevit si od potíží.
Itachi ale věděl,že jeho bratr chce jen dokončit jeho práci a to se mu moc nelíbilo. Šel nahoru za Sasukem a nekompromisně se mu vetřel do koupelny také.
,,Itachi,odejdi!"řekl Sasuke,když ho Itachi načapal. Zrovna si rozepínal kalhoty, ještě že tak,mohlo to dopadnout hůř,respektive ho Itachi mohl vidět v jiné fázi,což Sasuke rozhodně ani náhodou nechtěl :D
Itachi neuposlechl rozkaz svého mladšího bratra ( taky vám to zní tak divně xD ?) a naopak šel k němu blíže. Sedl si na okraj vany vedle Sasukeho a vysadil si ho na klín. Pomalu mu začal sundávat kalhoty a přitom mu uděloval motýlí polibky zezadu na krk. Sasuke sebou mlel jako žížala,jakou mu Itachi způsoboval slast. Když kalhoty ležely dole a Itachi se chystal sundat další části oblečení,napadlo ho něco lepšího.,, Víš co,Sasuke,dej si koupel.." Pobídl ho a odešel. Sasukeho výraz se proměnil v zcela nechápavý. co to mělo k čertu znamenat ?" řekl si pro sebe nahlas,ale proč by si nedopřál krásnou,teplou koupel? Svléknul se tedy,nebo spíše ty zbytky oblečení, kterých ho nezbavil Itachi a napustil si vanu.
O pár minut později už v té vaně ležel a jen tak nechával svou mysl unášet nápady. Za chvíli mu ale hlavu zaplnil Itachi. Sasuke se neubránil představě,že by s ním ležel ve vaně a líbal se s ním. Ten pocit byl úžasný,ale zase se vzrušil až moc. Mezitím se otevřely dveře a dovnitř vešel Itachi. Mírně se ušklíbl,když spatřil Sasukeho ve vaně s pohledem plným očekávání. Itachi věděl, co Sasuke chce,ale rozhodl se ho donutit říct,že to chce. Pomalu přešel k umyvadlo vedle vany a rozpustil si vlasy. Prohodil jimi a začal se postupně převlékat do domácího trička a kraťas. Pomalu,ale ladně si rozepínal košili. Knoflíček po knoflíčku a nechal jí jemně dopadnout na zem. To už z něj Sasuke nemohl spustit pohled. Poté si Itachi rozepnul také džíny jež měl a taky je nechal spadnout. Stál tam jenom v boxerkách a nechával Sasukemu malou chvilku času na rozhodnutí. Poté si jakoby začal oblékat znova tričko,ale to už se Sasuke neudržel.
,,Nii-san,prosím.." zaúpěl Sasuke a podíval se na něj psíma očima. Itachi se přestal oblékat a koukl se na něj:,,Potřebuješ něco,Sasu?"optal se zlomyslně. Každému muselo dojít,že chce slyšet přesně tu správnou odpověď.
,,Pojď ke mně."řekl Sasuke a za ruku si ho přitáhl k vaně,do které ho schodil. Než se Itachi vzpamatoval,začal ho Sasuke líbat.
,,A-ale!"hledal Itachi výmluvy a Sasuke se jen ušklíbl:,,Copak,bráško?" Pozvednul obočí.
,,Nic,jenom že tě miluju."řekl pomalu Itachi a objal ho...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ai Ai | Web | 10. února 2014 v 14:41 | Reagovat

Tak to je bomba! Skvěle napsané 1*

2 Rik-chan Rik-chan | E-mail | Web | 10. února 2014 v 20:13 | Reagovat

pěkné~ :D

3 Misha Misha | E-mail | Web | 12. února 2014 v 16:25 | Reagovat

páni...tož to bylo něco...fakt bravurně napsané...nej bylo jak ho Itachi provokoval...ale takový konec jsem nečekala...Sasuke mu to nepatrně vrátil XD

4 Aki-chan Aki-chan | Web | 15. února 2014 v 4:02 | Reagovat

perfektné ako sa navzájom doberali nemalo chyby.

5 Seiya Seiya | Web | 7. března 2014 v 21:20 | Reagovat

To jsou provokatéři :D Heh, Sasuke rychle obrátil, ale to je jen dobře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama