Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Nevděk I/II

4. února 2014 v 21:36 | Caroline |  Jednorázovky - Naruto
Nová povídka na téma dvou mladých Uchihů
páry : Ita/Sasu :D
styl: yaoi..ale nebojte tentokrát je Itachi hodnej :D ( viz Vítej na statku Naruto 4,5)
Omezení: 14+ ??

Itachi se probudil. Pomalu a nejistě otevíral oči. Né, ještě se mu vážně nechtělo vstávat do tohohle pitomého světa, vždyť ve snech může být kdekoliv s kýmkoliv a hlavně mít klid. Tady, v reálném životě, mu to nejspíš přáno není, protože někdo tak dementní, jako jeho bratr, se mu snaží život stále pokazit. Nesnášel ho. Už když se malý Sasuke narodil, nepadl Itachimu do oka, zvlášť v té fázi, kdy Sasuke začal mluvit.
,,Mamííí, Itachi čte uchylný časopisy." Řekl poprvé ve třech letech, když bez zaklepání vtrhl do Itachiho pokoje, kde si Itachi prohlížel playboye. A od té doby to šlo dál a dál. Sasuke dělal Itachimu ze života peklo den co den. Někdo by si možná myslel, že když je mu teď patnáct, že bude normální, ale to by se sakra spletl. Sasuke se nikdy nepoučí (pozn.autora : nó,uvidíme :D)
Itachi se začal pomalu oblékat. Byla sobota, alias nejlepší den pro Sasukeho útoky a pasti. Opatrně vylezl ven a přišel na snídani. Sasuke se tvářil škodolibě a Mikoto na něj vrhla naštvaný pohled, za to, že vstal pozdě. Itachi si sednul a v tu ránu vyjeknul. Ihned vstal ze židle a uslyšel Sasukeho hlasitý upřímný smích. Samozřejmě si sedl na špendlík. To se dalo čekat. Mikoto vrhla po Sasukem naštvaný pohled,políbila ho a odešla do práce.
,,No hurá."pomyslel si Itachi ironicky. Teď má Sasukeho celý den na starost. Proč ho bůh tak trestá ? Vždyť nic tak hrozného za život neprovedl ne? A teď skončí celý den poučováním toho nevzdělanýho spratka, který má nejspíš pocit, že zničení vlastního bratra mu přinese velkou slávu.
Itachi okamžitě vyběhl do pokoje a zavřel se. Doufal,že se Sasuke bude starat sám o sebe a že si půjde hrát ven s lidmi, kterým říkal ,,kamarádi". Itachi teda vřele pochyboval, že by se namyšlený a arogantní Sasuke mohl s někým kamarádit,ale byl by rád, kdyby alespoň na chvíli vypadnul VEN!!!
Vzal si sluchátka a pustil si hudbu. Nějakou tu klidnou hudbu, která mu dávala naději na lepší zítřky, kterých se sice nejspíše nedočká, ale tak aspoň doufat by v to mohl.
,,Itachi!!" Zařval Sasuke zezdola a Itachi si povzdychl naD myšlenkou, že chvilka klidu už skončila a je načase přejít do práce. Sešel dolů a když spatřil, jak to vypadá, tak měl pocit,že vstoupil do paralerního vesmíru. Nakonci schodiště stál usmívající Sasuke a kolem něho byl nepořádek. Kečupem byl postříkanej po zemi, nábytek poházenej a vajíčka stékála po zdi.
No a Sasuke tam jen tak stál a chechtal se Itachiho výrazu. To ho ale brzy přejde, pomyslel si Itachi, protože tohle přece nebude uklízet za něj.
,,Sasuke,máš půl hodiny, abys to dal do pořádku, jinak já dám do pořádku tebe." Vyjel na něj Itachi a nekompromisně odešel nahoru. Sasuke se ušklíbl a prolezl oknem ven. Tolik se na dřel, aby to vypadalo takhle skvěle a teď to bude uklízet?! Asi těžko, to ať si dělá Itachi. Jemu ten bordel nevadí. On by s tím narozdíl od někoho dokázal přežít. Obešel zahradu a svlékl si tričko. Rozhodl se,že si trochu zaplave. Však proč ne, svítilo sluníčko, bylo teplo..v tu chvíli ho napadla zvláštní myšlenka, jak by asi vypadal Itachi na slunci. Nebo kdyby byl spálenej a měl rudou kůži.Při představě flekatýho Itachiho pobíhajícího po zahradě se musel zasmát.
Itachi svého bratra znal až moc dobře na to, aby věděl, že se na to vyfláknul. Sasuke nikdy nic neumí udělat pořádně. Je to největší pako na světě, proběhlo Itachimu v hlavě. Sešel dolů,a když po něm nebylo ani sluchu ani vidu, vydal se na zahradu, protože si všiml otevřeného okna. Sasuke se zrovna vyhříval v bazénu v rohu, kde byla voda mělká a oddával se letnímu klidu.
Itachi nakráčel k němu a rukou mu vodu stříkl na jeho opálený obličej. Sasuke se ihned probral a když spatřil Itachiho, začal na něj řvát.
,,Ty debile, co si jako myslíš,že děláš?!!" Zvolal povýšeně a naštvaně. Itachi povytáhl obočí a s klidem poznamenal:,,Nebudu dělat věci, které bys měl dělat ty, bratře." Viděl, jak Sasukeho obličej rudne. Vylezl z bazénu a chytil Itachiho za rukáv.,,Myslím, že sluha je tvé povolání, tak to mazec uklidit sám, mě to tam nevadí." Vychrlil mu do očí a odfrkl si. Itachi mu smetl ruku z rukávu a ostře řekl :,,Sasuke,ty to svinstvo uklidíš,ať už tě budu k tomu muset donutit jakkoliv." Itachi se mračil. Nesnášel hádky zvlášť né s takovým ,,člověkem" jako byl Sasuke. To už se ale Sasuke neovládl a chystal se ho praštit pěstí. Itachi jí zachytil a přimáčkl ho na plot. Sasuke začal kolem sebe kopat,ale Itachi na něj nalehl svou váhou, takže byl nehybný. Sasuke se mu podíval do očí. Bylo to poprvé, co ho viděl udělat nějaký sebeobraný úkon. Většinou, když se prali, tak se vzdal dobrovolně, protože pan slušný a hodný nesnášel rvačky,ale teď tady stál Itachi nad ním a byl naštvaný.
Itachi se díval na Sasukeho reakce. Strach?! To je to poslední, co v očích svého bratra kdy viděl. Nejspíš byl asi moc hrubý, ale Sasuke si to jen zasloužil. On sám by měl vědět, jak moc Itachiho štve. Že k něm. Itachi nejspíš nic necítí...
,,Itachi,"řekl pomalu Sasuke a dával si pozor, aby mu nezakolísal hlas, protože by hned Itachi poznal, jak moc je vystrašený. Itachi se mu pořád nebezpečně díval do očí, ale už jemněji podotknul:,,Ten bordel si uklidíš!" A Sasukeho pustil. Sasuke spadl a když vzhlédl, Itachi už tam nebyl. To bylo vážně zvláštní. Nikdy netušil, jakou má jeho bratr sílu. Věděl,že se k němu chová hnusně, ale každé slovo a každý pohled, který Itachi vrhal Sasukeho přivedl k šílenství. Kvůli němu měl nervy nadranc a prostě nějakým divným způsobem se nemohl udržet aby mu nevynadal.
Teď ale pochopil,že Itachi to vůbec nemá lehký. Uvědomil si, dokolika průšvihů musel bratra dostat jen kvůli tomu, aby on sám byl spokojený. Uvědomil si, jak debilně se chová a choval. Opatrně vstal a šel domů. Šel k Itachiho pokoji a zaťukal.
Itachi svraštil obočí. Jediný, kdo to mohl být, byl Sasuke. Nebo se mu jen zdálo, že někdo ǔukal. Nicméně šel pro jistotu otevřít. Za dveřmi stál Sasuke. Vypadal zdrceně a v očích měl smutek. Itachi měl největší chutě ho poslat doháje ale dřív než něco stačil říct, Sasuke ho předběhnul.:,,Itachi, dřív než mě vyhodíš,bych se chtěl omluvit..za všechno." Řekl Sasuke a tím totálně Itachiho vykolejil. Kdyby lhal, Itachi by to poznal hned,ale vypadalo to,že mluví vážně.
,,Sasuke-.."začal Itachi,ale Sasuke ho přerušil.,,Itachi,vím že mi to neodpustíš, choval jsem se jako debil,ale chtěl bych, abys věděl,že už se to opakovat nebude, ten nepořádek uklidím!"řekl s pevným pohledem Sasuke. Itachimu se nejspíš motala hlava. Lítost? Sasuke to slovo sotva znal a teď mu jí tady projevil. Není osvícený? Pokud to jen hraje, tak je vynikající herec.
Sasuke byl už na odchodu,ale Itachi ho zadržel:,,Odpouštím ti to,brácho,ale pomůžu ti to uklidit." Řekl a následně ho objal. Oba v tu chvíli pocítili něco, co oboum chybělo. A to Braterské pouto
Pokračování příště

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 5. února 2014 v 19:21 | Reagovat

páni to je bomba...ale Sasuke je zezačátku takový hajzlík...já být Itachi tak bych ho asi zabila za ty schválnosti...ale konec byl perfektní...Sasan si konečně uvědomil kolik starostí svému staršímu bráškovi přidával...už se těším na druhou část...hodnotím pěti hvězdíčkami :-)

2 Rikka Rikka | E-mail | Web | 6. února 2014 v 16:17 | Reagovat

pěkné :D honem druhou část~

3 Ai Ai | Web | 6. února 2014 v 19:30 | Reagovat

Líbí se mi to. Pokráčko si jistě přečtu

4 Aki-chan Aki-chan | Web | 8. února 2014 v 14:13 | Reagovat

ty vado to bolo perfektné..chudáčik Itachi,že mu neustále Sasuke robi napriek,  no som rada,že Sasuke  nakoniec dostal rozum.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama