Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Navždy spolu

21. února 2014 v 14:47 | Caroline |  Jednorázovky - HP
Máme tu zase HP povídku po dlouhé době. Pár jsem si vybrala známej...Jo a mimchodem,z těch všech věcí, které mi byly vzešla angína, takzě Supeer :D není nad to polykat s bolestmi v krku, že ? :D
Páry: Snape/Draco slash
Není zde násilí, jenom láska, i když se to zdá mezi dvěma nejarogantnějšími zmijozely býti nemožné :D :D
Snad se bude líbit.

Draco se s thrnutím posadil na postel.
Bylo kolem druhé hodiny ráno a přesto,že šel mladý Malfoy spát teprve před pár hodinami, cítil se v dobré kondici. Nemohl prostě spát.
O letních prázdninách se Draco stal novým smrtijedem. Lord Voldemort sám o sobě mu nechal vypálit znamení zla,ačkoliv to bylo velmi bolestivé. Pro Draca,ale hlavně pro jeho otce, to byla veliká čest, protože Lucius měl už dopředu naplánovanou budoucnost svého mladého syna a to, aby ho následoval na straně zla.
Draco ale nebyl zlý, byl to prostě Malfoy, ale chováním byl podobnější své matce Narcisse. Dokázal se sice stejně jako otec vysmát ostatním, že on je ten, co má navrch a nebo, že on je ten, který si může drahé věci dovolit, ale nedokázal by zabít jediného člověka. Nedokázal by se dívat ani na pána zla, který jedním pohybem hůlky utne hlavu nějakému mudlovi.
Byl prostě jemnější a citlivější než jeho otec. A právě včera večer, než usnul, mu přišel dopis od jeho otce, který mu poslal jeho úkol, který mu pán zla udělil.

Drahý Draco,
Tejhle dopis je speciálně určen jen pro tebe. Jak už jsi o prázdninách viděl, rozplývavá skříň je umístěna v obchodu u Borgina a Burkse,což znamená,že musíš najít tu, co je v Bradavicích a propojit jí s tou u B&B, abychom mohli projít do Bradavic. Tvůj úkol je poté taky, abys zabil Brumbála. Myslím že víš, proč jsi ho dostal právě ty. Jsi takový nevinný a ředitel si nejspíš neuvědomí, že takovýhle složitý úkol jsi dostal právě ty. Né, že bys byl slabý, ale... No nic, to je si všechno. Použij k tomu jakékoliv metody, ale hlavně buď co nejvíc nenápadný
LM

Draco byl celý vystresovaný. Věděl, jak zapojit rozplývavou skříň, aby mohli vylézt smrtijedi, ale zabít Brumbála? To bylo na něj moc těžké. Kouzelníka všech dob nedokázal porazit za žádnou cenu. To věděl i bez kohokoliv jiného, ale s pomocí někoho by to možná i zvládl. Crabe a Goyle zavrhl hnedka, jak ho to napadlo. Ti dva tupci si ani nezapamatují datum narození, natož Avada kedavra a nebo, že mají mířit na Brumbála. Musel to být někdo chytrý, ale byl tu vůbec někdo takový ?

******

Draco utíkal pryč. Šel do chlapecké umývárny. Byl úplně vystresovaný. Nedařilo se mu propojit skříň,ale i Brumbála zabít se mu nedařilo. Nejdřív doufal, že to zvládne bez přímého kontaktu. Perly, poslané po maddame Rosmerty ke Katie Bellové, která je měla předat Brumbálovi, jí ošklivě zranily a byla odvezena ke Svatému Mungovi. Víno, které otrávil a které měl předat Křiklan Brumbálovi taky nevyšlo, protože se ho napil ten debilní Weasley..co jiného se dalo dělat...
Naklonil se nad umyvadlo a rozplakal se. Byl úplně v koncích a celý vystresovaný, protože věděl, že pokud nesplní úkol, zemře v bolestivé smrti.
Když se na sebe podíval do zrcadla, spatřil v odrazů pottera. Toho arogantního Pottera, který vždycky všechno kazil. Všechny jeho plány. Bylo na čase to ukončit. Draco vzal hůlku a prudce na něj vyslal kouzlo během otočení. Harry jen tak tak uskočil a taky na něj vyslal kouzlo. Draco to odrazil a utíkal pryč, ale Harry stihl ještě vykřiknout:,, Sectumsempra" a Draca zasáhnul do hrudi. Draco se okamžitě skácel k zemi.
Začala z něho téct krev rychlostí světla a on jenom vydával pomyslné skřeky. V tu chvíli se objevil ve dveřích profesor Snape, odhodil rukou Harryho a začal Draca léčit.
Harry okamžitě vypadnul. Věděl,že by dostal trest na zbytek let strávených v Bradavicích a proto radši odešel.
Draco byl téměř v bezvědomí, ale cítil, jak se mu vrací krev a začíná se pomalu probouzet. Vedle něj klečel Snape a hůlkou ho léčil. Draco pocítil velký přǐval vděčnosti a pak mu to docvaklo. Snape! To je ten, kterého potřeboval, to je ten, který by mu pomohl.
Snape Draca opatrně objal a vyzvednul si ho na klín. Draco se na něj jen vděčně díval. Snapeovi se na tváři začal pomalu objevovat úsměv.
,,Dal jsem neporušitelný slib..." Řekl a změnil svojí polohu tak, aby se Dracovi pohodlně sedělo na jeho nohách. Draco jen neurčitě přikývl a přiblížil se k němu. Políbil ho a pohladil po tváři. Snapeovi se nejdřív v obličeji rozhostilo překvapení,ale začal mu to stejnou vervou oplácet. Za chvíli byl Draco položen na zem a byla mu pomalu rozepínána košile.
,,Nemysli na problémy a poddej se tomu," radil jemně Snape Dracovi, kterému to stejně bylo jedno,protože to udělal už dávno. Poddal se jeho dotykům a Nechal se hladit po hrudi. Snape s ním zacházel jemně a to se mu líbilo. Stáhl mu i kalhoty a jemně začal přejíždět přes boxerky po jeho přirození. Draco zavzdychal a tím dal Snapeovi jasný pokyn, že může pokračovat. Snape tedy pokračoval, jemně do něj vnikl prsty a připravil se na vstup do jeho těla. Draco byl ve fázi největšího vzrušení. Bylo to tak nádherné, že by mu bylo i jedno, kdyby ho druhý den zabil Voldemort. Hlavní roli tady hrál Snape. Když vyvrcholil do Draca, vše se vrátilo zpět do reality a Draco se posadil. Snape už odešel,ale Draco věděl, že na tohle ani jeden z nich nikdy nezapomenou....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 21. února 2014 v 19:19 | Reagovat

páni tak to je pecka...úpe žeru pár Draco a Snape...bylo to nepopsatelně božííí :-)

2 Ai Ai | Web | 22. února 2014 v 19:30 | Reagovat

:-3 Lahoda

3 Blackie Blackie | Web | 25. února 2014 v 20:28 | Reagovat

Waah ♥~*le zbožňuje Draca :3 Je to strašně boží :3
Jako ty mě nakažuješ závislostí na yaoi! :D

4 Ája Ája | Web | 25. února 2014 v 23:44 | Reagovat

Já chci vidět brečícího Draca! :D ...proč to není i ve filmu? Q_Q

5 Aki-chan Aki-chan | Web | 26. února 2014 v 20:38 | Reagovat

perfektná poviedočka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama