Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

1. Zamilováni

2. února 2014 v 22:52 | Caroline |  Na rozcestí
Tákže,překopírovala jsem sem ten speciál se mnou a Kakashim a dopsala první kapitolu :D
z toho bude kniha lidi ! :D
Páry: zatím jen já a Kakashi
Styl: nebojte žádný yaoi nenajdete ( teda zatím :D) ( né pokusím se aby tam nebyl )


Bylo asi pět hodin ráno a já byla pořád vzhůru. Poslední dobou mi vůbec nešlo usnout,protože jsem pořád musela přemýšlet o něm.
Strašně moc jsem zamilovaná do jednoho kluka jménem Kakashi. Má delší stříbrné vlasy,krásně vypracované tělo,je celkem vysoký a hodně chytrý. Bohužel není v mém týmu. Já jsemv týmu 9 a on v 7 s Uchihou Obitem a Rin. Nic proti nim nemám,jsou celkem hezký pár,ale někdy jsou až moc vlezlí,hlavně Obito. Větší nemehlo byste nepotkali,ale zpátky ke mě. S Kakashim jsem si už párkrát promluvila,ale nevypadá,že by měl o někoho zájem. Já to ale nevzdám,protože Kakashi je jedna z mála věcí,pro kterou tady žiju.
,,Tati?" Zavolám a seběhnu dolů po schodech. Táta zrovna sedí na botníku a obléká se. Doběhnu k němu a on se usměje: ,,Dobré ráno,Kájo,myslel jsem,že už máš být se svojí skupinou někde ve městě?" Mrkne na mě a vezme si bundu z věšáku. Chytnu ho za rukáv a otočím ho,aby mi viděl do očí
,,Prosím,vyřiď Kakashimu,že na něj budu čekat odpoledne." Upřeně se na tátu kouknu,aby viděl, jak moc důležité to pro mě je. Táta zaváhá,ale poté přikývne a odejde.
Povzdychnu si a jdu si udělat snídani. Poslední dobou je toho na mě nějak moc. Nechci jít za svým týmem, který na mě už nejspíš nějakou tu půlhodinku čeká,ale táta zase bude zuřit. Radši zůstanu doma s podezřením na chřipku,usmyslela jsem si a lehla si na gauč a zapnula telku. Máma byla dávno v práci a táta taky.
Táta byl Jounin v Konoze a máma sekretářka Sarutobiho,nynějšího třetího Hokageho. Chodí do práce strašně brzy,takže jí zastihnu nejdříve odpoledne.
Táta přichází pokaždé jindy,takže je to s ním hold trochu těžké. Když odbyla dvanáctá,šla jsem se převléci do nějakých šatů,protože nemůžu být před Kakashim v pyžamu,dokud mám ještě šanci,že někdy budeme spolu. Vzala jsem si tmavěmodré krátké šaty a doplnila nějakými šperky od mámy ze šuplíků. Celkem mi to slušelo. Vydala jsem se do zahrady a čekala na Kakashiho..
****
,,Kakashi,můžeš na chvíli?" Zeptal se letmo Minato Kakashiho, když byli Obito s Rin zaměstnaní bojem mezi sebou.,,Hai,sensei!"Přikývl Kakashi a doběhl k Minatovi.
,,Víš,Myslím,že tě Kája očekává,máš prý za ní přijít."řekl Minato a Kakashi si povzdechl. Věděl,že Kája je jedna z holek, která je vhodná pro soužití s ním,ale on neměl náladu ani čas na věci, jako je rande apod. Musel se vypracovat co nejvýše,aby byl stejný jako jeho otec. Sakuma mu vždycky říkal, že je nula a tou taky zůstane a Kakashi se rozhodl,že mu dokáže opak. Ninja je nástroj,ale musí to být schopný nástroj,protože neschopný ninja je nanic.
,,Dobře,půjdu tam,"potvrdil Kakashi a zmizel.
****
Na Káju mezitím dopadl spánek. Probděná noc se podepsala na obrovské únavě a proto,že nebyla ani trochu zvyklá,tak usnula mezi květinami. Kakashi tam přišel a zavolal na ní. Když se však nikdo neozýval, vstoupil na zahradu, kde jí spatřil. Vypadala tak krásně. Její kůže měla sametovou barvu a její vlasy zářily na slunci zlatavou barvou.,,Taková krásná,ale bezbranná,"pomyslel si smutně Kakashi. Je pravda,že kdyby jí někdo napadl,tak by se moc neubránila a nejspíš na tréninku taky nebyla. nakonec ale neodolal a jemně jí políbil.
,,K-Kakashi?" Zašeptala jsem a zamrkala. Můj vysněný princ se nademnou skláněl a políbil mě. To ale nemohla být pravda. To je určitě jen součást toho snu.,,takže si ho pořádně užiju."rozhodla jsem se a posadila se.,,Děkuju,že jsi přišel, Kakashi-kun," usmála jsem se:,,Potřebuji s tebou nutně mluvit."
,,Jedno gesto vyjádří všechna slova, která člověk může říct."řekl Kakashi a utrhl tu nejkrásnější květinu a podal mi jí.
Jemně jsem zrudla a políbila ho. Polibek mi opětoval a já se cítila jako v jiné dimenzi.Poté se odtáhl a já se na něj opojeně dívala. Postavili jsme se a šli se projít do zahrady...
Kakashi mě opřel o rozkvětlou Sakuru a naklonil se ke mně:,,A heart full of love.." Zazpíval a usmál se na mě.,,A heart full of you" zazpívala jsem také a políbili jsme se.
Po tom okamžiku jsem věděla,že jsme konečně spolu a nikdo nám nebude bránit v naší lásce. Tehdy jsem byla ještě mladá a nerozvážná pokud jsem si toto myslela,protože takhle to chodí asi opravdu jen v těch pohádkách.
Chvíli jsme si ještě povídali,ale potom Kakashi musel jít. Věděla jsem, že touží po síle a chytrosti a že časem tráveným se mnou jí moc nezíská,ale byla jsem ráda,že můžeme být spolu a že také v příštích letech spolu budeme. Pro něj bych udělala všechno a myslím že po dnešku i on pro mně.
Sedla jsem si ještě do trávy a sledovala mírný západ slunce.
,,Ahoj Kaj' !" Uslyšela jsem hlas a otočila jsem se po něm, abych spatřila jeho majitele. Za plotem našeho pozemku stála Vilka Uchihů ( vím že Uchihové ne sídlí vedle rodinky Uzumaki :D). A přímo u plotu mě sledoval Itachi. Byl to úplně neznámý člověk,ale když jsem byla na návštěvě u Mikoto,párkrát jsem ho pozdravila. Od té doby ale uplynulo hodně času.
,,Ahoj Itachi," pozdravila jsem ho slušně a usmála se na něj. Úsměv mi oplatil a narovinu se mě zeptal:,,Vím,že máš ráda klid, nechceš ukázat jedno místo, kam můžeš chodit přemýšlet a nikdo tě nebude rušit?" Jeho nabídka mě v celku zarazila. né že bych právě po takovém místě netoužila,ale bůh ví, odkud o mne informace má..Ten Itachi je nějaký podezřelý mi příjde.
,,moc ráda bych takové místo našla,kde bych mohla být jen já a-" nedořekla jsem :,,A Kakashi," usmál se trochu smutně Itachi. Jemně jsem přikývla. Nejspíš mi mělo dojít na začátku, že nás viděl jak se s Kakashim líbáme.
,,Kájo,věř mi,že se mi můžeš svěřit se vším, co tě kdy trápí." Řekl upřímně Itachi a pohodil vlasy,takže mu jemné pramínky spadaly do obličeje. V tu chvíli jsem si uvědomila, jak je Itachi krásný. Jeho svalnaté tělo, jeho dlouhé černé vlasy jako úhel a jeho blyštivé oči...Né! Sakra nad čím to přemýšlím. Miluju Kakashiho.Itachi může být maximálně můj kamarád.
,,Děkuju..za všechno." Usmála jsem se na něj jedním z mých nejzářivějších úsměvů. Od té doby jsem věděla, respektive si myslela,že mu můžu věřit.
Šla jsem domů a sedla si na postel. Dnešek byl velký den a já už byla poměrně unavená. V hlavě jsem měla dva muže, které mi sám osud donesl a pro které bych udělala téměř cokoliv, ačkoliv jednoho z nich jsem poznala teprve po dnešku..a s touto představou se mi povedlo usnout
GOOD NIGHT :3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 3. února 2014 v 14:28 | Reagovat

bola by som rada keby tam bolo trocha yaoi ale iba troch náznaky ale ja osm rada prečítala som si to a vážne je to dobré aj bez toho fakt pekné :)

2 smyslzivotu smyslzivotu | Web | 3. února 2014 v 14:46 | Reagovat

[1]: Možná bude náznak Kaka/Ita

3 Ai Ai | Web | 3. února 2014 v 15:02 | Reagovat

Pěkný. Jsem zvědavá na další vývoj mezi tebou a Kakashim a samozřejmě s Itachim XD

4 Rikka Rikka | E-mail | Web | 3. února 2014 v 16:19 | Reagovat

pěkné~ :D už se těším jak se to vyvine dál :D

5 Misha Misha | E-mail | Web | 3. února 2014 v 18:13 | Reagovat

moc pěkné...už se těším na pokračování...a taky mě zajíma jak se dále bude vyvíjet vztah mezi tebou Itachim a Kakashim :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama