Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Vítej na statku, Naruto

16. ledna 2014 v 18:26 | Caroline |  Kapitolovky - Naruto
xDD pokud se divíte naD tím názvem..
prostě mě tak napadla představa,jak naruto dojí krávy a ten jeho face...
ležela jsem mrtvá smíchy
Páry: tak různě...
Styl: yaoi..uprostřed nebo nakonci ( právě tohle nutí yaoisty,jako já, kteří milují jednorázovky, číst kapitolovky celé :D)
Omezení : 100 + ;D ( žádné)

,,Ale tátii!" Zabručel Naruto, který právě s jeho otcem Minatem Namikaze a matkou Kushinou Uzumaki debatoval o tom,že na ŽÁDNÝ statek nepojede, neboť město je mu bližší a rozhodně se nebude přehrabovat mezi slepicema a koňma. Minato však byl zásadně pro,protože byl za prvé majitelem statku a za druhé jen Narutovi prospěje, když pozná život na vesnici,lépe řečeno bez WiFi,signálu i televize. Narutovi se dělalo špatně. Né,že by mu vadila zvířata,to zase ne,ale přebírat se v jejich výkalech,dojit krávy a bojovat s kozami... Na to fakticky neměl náladu ani sílu.
Kushina se jen tak bavila jejich hádkami a smála se,když se Minato pokoušel Narutovi vysvětlit,že vstávání v 6 je celkem i super, narozdíl od vstávání v 11.
,,Mami,řekni tátovi,že se zbláznil!"upřel na Kushinu otrávený pohled Naruto, který někde v podvědomí tušil,že by to snad mohl být apríl. Kushina se podívala na Minata. V jeho obličeji bylo vidět,že když pošlou Naruta na týden na statek, užijou si,ale také bylo vidět,že se trochu bál o Naruta, aby si neublížil a hlavně ,,někomu,něčemu" neublížil. Nad tou představou se musela trochu zlomyslně pousmát.
Poté sklopila svůj pohled na Naruta, který udělal psí očka a usmál se na ní. Kushina si v duchu povzdechla. Nemohla odmítnout ani jednoho a vůbec netušila, ke komu se má přidat. Naruto byl její milovaný syn a nemohla ho opustit, ale zase týden není tak dlouhá doba...
,,Víte co,vyřešte si to sami!"odfrkla si,zkřížila paže a odešla. Minato s Narutem za ní vykulili oči. Naruto nikdy takhle Kushinu neviděl. Vždy se přidala na stranu ,,dobra" alias jeho stranu a vždycky mu v tom pomohla. Minato jí tak naopak viděl už dříve ale pro dnešek doufal,že vysvětlí Narutovi,že by měl na tu farmu jet, protože se spolu o tom dřív bavili a nevšiml si,že by byla nějakým způsobem proti.
Poté se na sebe oba dva podívali a Narutoví bylo jasné,že tam hold bude muset jet. Bylo mu to celkem líto,protože neuvidí týden jeho oblíbený seriál ,,Sayni -lee" a hlavně bude úplně odříznut od civilizace v jeho životě.
,,Ách bože,co jsem komu provedl?!" Zeptal se zdeptaně sám sebe a odešel si sbalit.

,,Ták,vyrážíme,"usmál se na něj na snídani Minato, který v jedné ruce držel všechny tašky a kufry. Naruto měl v puse housku a vrhal na svého otce pohled,říkajíci :,, zabiju tě!" Když se konečně uráčil dopít čaj a Kushina si dočesala své vlasy, nastoupili všichni do Minatova auta značky BMW a rozjeli se. První čtvrthodinku se Naruto snažil zapamatovat cestu, aby věděl,kudy kdyžtak utéct, ale nemělo to cenu. Ještě by ho zabil Minato, kdyby po pár dních zjistil,že se Naruto zase vyvaluje v obýváku.
Tákže si zapnul mp3 a snažil se odreagovat od věcí, které ho čekají.... A neminou
,,Jsme tady,Naruto" otočila se na něj Kushina a usmála se. Naruto se snažil nedívat se kolem a upíral pohled do sedačky. Se sluchátky šlo snadno simulovat,že neslyší, a tak se Sasuke začal pohybovat do rytmu na repovou muziku. Minato mu však na to neskočil a nekompromisně mu je strhl.
Naruto si povzdechl a začal se soukat ven z auta i se svými zavazadly, které se už do kufru nevešly.
,,Pusu,zlatíčko."pobídla ho Kushina a Naruto jí políbil na tvář.,,Sbohem,mami,"řekl ještě smutně Naruto a Minato ho vedl ke statku.

,,Ahoj,vítej u nás" usmáli se na Naruta kluci, které neznal, a kterým bylo tak 17. Jeden z nich měl hnědé vlasy stažené v ohonu a jizvu na obličeji. Právě ten k němu narozdíl od ostatních společníků přešel a potřásl mu rukou:,,Ahoj,mé jméno je Iruka,ty musíš být Naruto,že?" Naruto si s ním potřásl a přikývl.,,No, nebudu vás rušit v plánech,takže se o Naruta postarejte a něcěmu ho přiučte."rozloučil se Minato a odešel k autu.
,,Tak pojď,Naruto"usmál se Iruka:,,ukážu ti to tady." Naruto byl celkem šťastný, protože právě Iruka mu přišel celkem sympatický, narozdíl od dalších dvou kluků, ale nemohl to říct s jistotou, protože je vůbec neznal. Jeden z nich měl stříbrné až do šeda zbarvené vlasy, masku na obličeji a vrhla na Naruta opovržlivé pohledy. Jako by to bylo největší pako století. Naruto ho sice chápal, protože na statku nikdy nebyl, ale nikdo mu nedál žádnou šanci zatím dokázat opak,takže to bylo dle něj celkem nespravedlivé.
Ten druhý z nich měl černé havraní vlasy, které mu spadaly do obličeje. Byl celkem vysoký a podle tetování na ruce bylo zjevně vidět,že je to Uchiha. Naruto se podivil, protože měl dojem,že právě klan Uzumaki moc Uchihy nemusel. Byli vždycky tak namyšlení a jejich ego se pohybovalo hodně vysoko. Naruto se však s žádným Uchihou prozatím nesetkal, jenom s Mikoto, která byla dobrá přítelkyně jeho mámy Kushiny. Mikoto však byla hodná paní a měla celou rodinu ráda.
,,Kakashi,ukaž mu to tady ty!"změnil najednou Iruka názor ,, potřebuju něco zařídit se Sasukem." Řekl a zmizel. Naruto si povzdechl. Který z nich je Kakashi..doufal,že to bude Uchiha, ale samozřejmě to díky Narutově šteští byl stříbrnovlasý muž.
,,Tak ať to máme za sebou" pokývl mu Kakashi a ani ho nepozdravil či se na něj neusmál. ,,Nebuď na něj moc tvrdý, Kakashi."nakázal mu černovlásek a Kakashi jen oddaně přikývl. Provedl Naruta po celém statku a skončili u jeho pokoje. Bydlel ve třetí budově, kde byl i Uchiha. Naruto se usmál, hlavně doufal,že bude daleko od Kakashiho. ,,Hm...a tohle je můj pokoj." Ukázal nuceně na místnost o pár dveří dál, vešel a zabouchl.
Naruto protočil očima a vlezl do svého pokoje. S Kakashim asi nikdy přátelé nebudou..vlastně ani nevěděl, co mu tak moc udělal. Začal si vybalovat své věci a položil se na postel. Po chvíli se ozvalo zaklepání. Naruto otevřel dveře a zároveň i pusu.
Spatřil tam kluka, který byl dokonale podobný jeho bratru. Měl též černé vlasy ( ostatně jako všichni Uchihové ) akorát byl menší a tvářil se stejně nabroušeně jako Naruto.
,,Můžu?!"zeptal se a ukázal do pokoje. Naruto jen přikývl a usmál se. Sasuke se posadil na postel:,,Nejspíš si tu také z donucení,viď?" Usmál se smutně, když viděl Naruta přikyvovat.,, mé jméno je Sasuke, příjmení si nejspíše domyslíš, jsem tu už dva týdny..poslal mě sem otec i se svým bratrem, kterého jsi už nejspíš měl tu čest poznat." Zatvářil se Sasuke kysele. Narutovi v tu chvíli hlavou proběhla myšlenka,jak je šťastný,že je jedináček. Ještě by tu byl někdo další, kdo by Narutovi znepříjemňoval život.
,,No, nepřišel mi tak hrozný," usmál se na něj Naruto a Sasuke se pousmál:,,Počkej zítra kámo..." Naruto ho poplácal po zádech a vyptával se ho na všechno kolem, i jestli je Kakashi takovej morous vždycky. Sasuke se mu snažil odpovídat na všechno. Jak se sem dostal, kdo je nejvhodnější a u koho je třeba udělat si dobrý postoj. Naruto všechny instrukce pochytil. Zítra může začít s dobrou taktikou..
,,Ehm..Sasuke..opravdu se tady vstává v 6?" Zeptal se Naruto s ublíženým výrazem. Sasuke se zasmál.
,,V 6 ?" Ušklíbl se :,, v půl šestý!" Potvrdil Narutovy nejhorší noční můry....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ai Ai | Web | 16. ledna 2014 v 21:14 | Reagovat

Tak to rozhodně potřebuje pokráčko. Super povídka :-)

2 Blackie Blackie | Web | 17. ledna 2014 v 2:59 | Reagovat

Úžasná povídka :DD Ale taky jsem toho názoru, že by bylo super, kdyby měla pokračování :D

3 Aki-chan Aki-chan | 20. ledna 2014 v 12:41 | Reagovat

bombový dielik idem na pokračko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama