Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

V žádném případě

3. ledna 2014 v 16:13 | Caroline |  Jednorázovky - Naruto
Minato,jako otec, který dbá o svého jediného syna
Páry: Kakashi/ Naruto,Minato/Naruto
styl:yaoi
Omezení: 13+

Minato přišel do své pracovny a na znamení se před ním objevil Kakashi. ,,Potřebujete něco pane?" Zeptal se Minata a usmál se na něj. Minato přikývl a zatvářil se ustaraně.:,,Kakashi.."začal prosit:,,Pohlídal bys mi Naruta dneska večer? Mám důležité jednání a kdybych ho, 16 létého kluka nechal samotného doma.." Vypustil,co by se mohlo stát,radši nad tím nechtěl přemýšlet. Kakashi zakýval hlavou na souhlas a před zmizením za mával. Minato si oddechl. Nikdy pro Naruts nebyl dobrým otcem, ale to poslední co by chtě. Je, aby mu někdo ublížil. U Kakashiho měl aspoň jistotu, že Narutovi neublíží.
Kakashi zazvonil na dům,ale nic.,,Kde sakra ten baka Naruto je?" Pomyslel si a po spánku mu sjela velká kapka potu. Poté zapnul sharingan a prohledával okolí. Naruta spatřil až po delší době v parku. Stáhl si čelenku zpět na oko a šel směrem k němu.
Naruto mezitím bojoval s Leem. Trénoval kvůli boji,který bude mít brzo s Uchihou. Lee ho pořád porážel a vždy, když Naruto prohrál,takže pořád,ho políbil. Narutovi to dávalo tak větší důvod, proč se snažit, protože kdo by chtěl líbat tlustoobočňáka,že ?
,,Oháyo!" Pozdravil Kakashi s úsměvem,zrovna když dostával Naruto polibek.
Naruto i Lee začervenal a Kakashi se ještě drze ji zeptal:,,Neruším vás?"
Naruto byl naštvaný a zároveň rád. Kakashi pro něj byl něco jako starší bratr,takže mu nehrozilo,že jej Minatovi udá,protože kdyby je v téhle situaci viděl Minato,Naruto by strávil měsíc doma bez vycházek. Poté,co se rozloučil s Leem,odešli spolu s Kakashim domů.
,,Ták co,Naru?"zeptal se:,,Viděl jsem,že trénuješ,ale proč?"
Naruto se znova začervenal:,,No víš,nechci o tom mluvit.."
Kakashi to nechal být a poradil mu pár triků které použít.
,,Kakashi,ale co když nic nezabere?" Zeptal se Naruto smutně.
Kakashi se podíval ma hodiny,bylo půl čtvrté,přesně čas a ta správná chvíle.
,,Když nezabere ani ten poslední trik,který jsem ti ukazoval,tak mužeš udělat jen jednu věc, a to tuhle"řekl, a políbil ho. Naruto se zatvářil překvapeně. Čekal,že uvidí nějaké tajné jutsu,ale polibek ? to by ho nikdy nenapadlo. Kakashi se na něje zašklebil.,,Tak co Naruto,myslíš,že radši budeš bojovat,co ?" Naruto se zasmál a objal Kakashiho. Potom se zatvářil zlomyslně, a taky ho políbil. Kakashi jen pozvedl obočí.Naruto si ho přitáhl, aby ho políbil znova, moc chtěl vidět Kakashiho reakci. Kakashi ho políbil také a prozkoumával svým mrštným jazykem Narutova ústa. Naruto pocítili vzrušení a odehrála se bitva jazyků o moc. Nakonec vyhrál Kakashi a Naruto byl povalen na trávu. Kakashi mu sundal tričko a začal ho hladit po hrudi. Naruto měl nádherně vypracované tělo, kde se rýsovaly krásné svaly. Kakashi na něj obdivně koukl a začal ho líbat na hrudi. Naruto vjel Kakashimu zezadu pod vestu i tričko a začal ho hladit. Oba vzdychali vzrušením. Respektive do té doby,než Kakashi ucítil,jak ho někdo zvedá a odhazuje.Zašklebil se,první část zabrala. Minato poručil Narutovi,aby se oblékl a měřil si Kakashiho. Kakashi se nervózně usmál:,,Tak jsem ti ho pohlídal," prohodil jen tak obyčejně,jakoby to bylo obvyklé, najít svého syna se svým nejlepším přítelem jak se chystají.. :,,To vidím,"zavrčel Minato a začal se ke Kakashimu nebezpečně přibližovat.Kakashi ustupoval:,,Lepší než tlustoobočňák ne?" Zamumlal směrem k Narutovi,který se zašklebil.,,S tebou si promluvím potom,"sykl na Naruta a rozběhl se na Hatakeho. Kakashi se asi těžko bránil Hokagemu a tak utíkal.Minato ho chytil a hrozil mu,že jestli ho ještě jednou spatří s Narutem, nejspíš se nedožije rána. Kakashi kývl na souhlas a zmizel. Věděl, nebo respektive doufal, že to dopadne tak, jak si myslel.
U Naruta doma vládla podivná atmosféra. Naruto se zavřel v pokoji,ale Minato se tam dostal díky značce na Narutově mikině, kterou tam umístil,kdyby náhodou se něco dělo. Poručil Narutovi, ať si k němu sedne a zeptal se na jednu prostou otázku:,,Co se odpoledne dělo?" Naruto se zatvářil smutně a poté řekl:,,Byl jsem s Kakashim,učil mě techniky a pak mě políbil..připadal jsem si jako s otcem, s někým, kdo o mně pečoval, byl pořád se mnou.." Minato sklopil hlavu. Věděl, že s ním nemůže jako Hokage trávit moc času, protože měl své povinnosti. Dneska ale dostal dovolenou na 3 dny,takže se rozhodl toho využít.,,Dobře Naruto,užijeme si spolu tři dny, jako otec a syn." Zašeptal a políbil ho na tvář. No a pak to začalo.
Naruto s Minatem všude spolu chodili, dozvěděli se o sobě také spousta věci. Kakashi je potají pozoroval. K večeři Minato uvařil tak dobré jídlo,jaké Naruto nikdy nejedl. Poté si dali společnou koupel v obrovské vaně a dávali si polibky. Potom šli do postele, kde si k sobě lehli a užívali si přítomnost toho druhého. Podobně se to opakovalo i druhý den. Třetí Naruto už musel do školy, kde měl rvačku se Sasukem. Kakashi je sledoval a když věděl,že Naruto nemá šanci, přišel tam a řekl:,,Sasuke,shání se po tobě tvůj bratr a je příšerně naštvaný." Sasuke zblednul a utekl, s ním i publikum, které si uvědomilo, že tenhle boj skončil" Kakashi potom překvapeně ho Naruta zvedl. Naruto se na něj podíval překvapeně:,,Myslel jsem,že máš zakázáno se se mnou stýkat." Kakashi se usmál.:,,Já taky odcházím, kdyby mě viděl tvůj otec, tak--" radši nedořekl Kakashi.,,Každopádně díky za pomoc,"usmál se Naruto a Kakashi zmizel.
Druhý den se ozvalo zabušení na dveře Kakashiho kanceláře.Kakashi se ušklíbl:,,Dále,"řekl s důrazem v hlase a Yondaime vešel. Kakashi pozvedl obočí:,,Myslel jsem,že jestli mně uví-" nedořekl a Minato byl u něj a podal mu ruku:,,Děkuju Kakashi,promiň,však mě znáš,že? Nejdřív dělám a potom myslím." Usmál se Minato a Kakashi mu úsměv oplatil.,,Přece by sis nemyslel,že chči Narutovi ublížit?" Zeptal se Kakashi s vážným pohledem. Minato se zasmál své vlastní chybě A poplácal Kakashiho po rameni.
Od těch dob se změnil vztah Naruta s Minatem a oba dva za to byli vděčni Kakashimu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama