Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

V letech mého otce 4/5

5. ledna 2014 v 17:43 | Caroline |  Kapitolovky - HP
Další pokračování naší známé povídky :D
je to celkem napínavé
předposlední díl

,,Proč jste to sakra udělal?!" Zařval Harry na Brumbála a jeho obličej brunátněl. Konečně si užil zábavu, uřknul Srabuse a teď bude zase muset být tady ? Dnešní doba Harryho už vůbec nezajímala.
,,Harry,myslím,že bys mě měl nechat nejdřív mluvit,"řekl rázně Brumbál,který už nebyl tak klidný jako před chvílí,kdy si na něm Harry vyléval zlost.
,,Jaktože jsi vlezl do mých myšlenek?" Zeptal se Brumbál krapet přísněji. Harry si až teď uvědomil,že vlastně on vlezl do Brumbálových myšlenek potají, když si Brumbál byl něco zařídit. Z Harryho vyprchala zlost,protože zjistil, že by se měl zlobit spíše Brumbál na něj.
,,Omlouvám se,pane profesore,nechtěl jsem..ale stýskalo se mi po mém otci,chtěl jsem být s ním..alespoň den,dva..abych zjistil,jaký byl."
,,Víš co by se stalo,kdybych tě otamtuď do hodiny nedostal?" Zeptal se jemně Brumbál,který s Harrym soucítil. Harry zakýval hlavou v zápornou odpověď
,,Zůstal bys tam navždy,nikdy bys nežil v realitě a až by ses narodil,hned bys zemřel." řekl Brumbál a Harry se zachmuřil. Myslel,že to bude jednodušší a že by tam byl s tátou napořád. Díky němu by táta nezemřel a on by vlastně prožil krásná léta s rodiči. Život však nestál při Harrym ve štěstí a tak se Harry musel smířit s tím,že bude muset žít zde.
Harry vyšel z Brumbálovy pracovny,ale usmyslel si,že to takhle rozhodně nenechá.,,Harry,Harry!" Zavolali na něj jednohlasně Ron s Hermionou:,,Kde jsi byl?" Harry však neměl náladu jim to říkat,ani jak se tam dostal:,,Byl jsem si něco důležitého zařídit!" Řekl tónem,který naznačoval,že o tom nechce mluvit. Ron ani Hermiona se ho poté tedy nevyptávali,ale házeli po něm podezřelé pohledy.
Harry se rozhodl,že si zajde znovu k Hagridovi,nutně se mu potřeboval svěřit. Když Hagridovi vypověděl všechno,co zažil, Hagrid se naštval:,,Harry! Měl jsi mi to říct! Tak proto tady byl Brumbál a vyptával se mně!" Harry se snažil Hagrida uklidnit a slíbil mu,že to už nikdy neudělá, v duchu naopak přemýšlel o tom,že to i tak udělá znovu. Brumbál ho tentokrát nechal bez jakéhokoliv trestu, tak proč tam naposledy nezajít.
Ještě si ale potřeboval něco ověřit. Zašel do kabinetu profesorky McGonnagalové, protože potřeboval důležitou odpověď na jednu otázku.,,Ne,pane Pottere,Brumbál nespí ve své pracovně. My učitelé máme speciální místnosti, které jsou umístěny v 4. Patře.
Harry jí poděkoval a oddechl si, o půl noci se vydá k myslánce a stráví ještě chvíli se svými nejbližšími...
.......dokud to bude možné....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 7. ledna 2014 v 13:37 | Reagovat

super dielik.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama