Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

V letech mého otce 3/5

5. ledna 2014 v 8:00 | Caroline |  Kapitolovky - HP
Další část kapitolovky
doufám že se vám bude líbit

,,Dobře,trochu jsme to přehnali," zamručel Sirius,když jim Remus pořád vyčítal,co udělali. Remus s neuvěřením zašeptal:,,Trochu,říkáš." Sirius ho poplácal po rameni.,,No táák,klid.Nic se nemůže stát" když šla celá čtveřice po chodbě na hodinu přeměňování. Minerva McGonnagalová si je přeměřovala přísným pohledem,protože James,Sirius,Harry a dokonce i Remus ignoroval hodinu.,,Chcete jim to snad vysvětlit sám,pane Pottere?" Zeptala se naštvaně Jamese,který se na celé kolo rozesmál. Sirius s Harrym se zašklebili a Remus vrhl svůj oblíbený pohled:,,Já ti to říkal,kámo" James bez problémů vstal a řekl:,,Milí a drazí přátelé,dneska máme na celý den volno,jak jsem se dozvěděl od profesora Brumbála."parodoval Albuse James a všichni začali jásat.,,Nevěděl jsem,že umíte číst myšlenky,pane Pottere,"zatleskal obdivně Brumbál,který už delší dobu stál u dveří. Jamese okamžitě opustila odvaha a šel si sednout.
,,Ani si nesedejte,pane Pottere,půjdete se mnou a prosil bych o to i pana Lupina,Blacka i tebe,ukázal na Harryho." Všichni čtyři se s rudými obličeji zvedli a šourali se za Brumbálem. Brumbál se ještě usmál na Minervu a potvrdil studentům,že volno jaksi nebude. Potom vrhl nevzrušený pohled na Jamese a vedl je do své pracovny. Harry se divil,jak se za ten čas změnila. Stůl byl úplně jiný a jinde,stejně jako skříně a prostě všechno. Brumbál přikouzlil čtyři židle a sám si sedl do křesla naproti nim.,,Je něco,co mi k tomu řeknete pánové?" Zeptal se Brumbál. Harry pocítil v jeho hlase velké zklamání a nedůvěru. Sirius se nehodlal k tomu vyjadřovat a Remus neměl odvahu nic říct.James nejdřív dlouho váhal,ale potom spustil:,,Omlouvám se za všechno a za všechny," vrhl pohledem na jeho mlčící přátelé.:,,Ještě jednou něco takového provedete,tak vás vyloučím."uzavřel to Brumbál a všichni čtyři zbledli. Sirius si promnul nos a Remus se začal klepat.Poté se s nimi Brumbál rozloučil a Harryho nechal v pracovně.,,Tákže,kdopak jsi?"zeptal se Brumbál a zvědaveˇ si ho prohlížel:,, jsi nějak moc podobný Jamesovi." Harry se trochu zdráhal ale nakonec potvrdil:,,Jsem Jamesův syn,jsem v jedné z Brumbálových vzpomínek." Brumbál se usmál.,,Aha,všechno chápu,ale není možné, abys tady zůstal." ,,Nebojte se, o všechno je postaráno,"usmála se postava vedle Harryho a v tu chvíli byl Harry vytažen z myslánky ven.
,,Proč jste to sakra udělal?!" Zařval Harry na Brumbála...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 7. ledna 2014 v 13:16 | Reagovat

skvelé idem dalej.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama