Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

V letech mého otce 2/5

4. ledna 2014 v 20:30 | Caroline |  Kapitolovky - HP
Máme tu pokračování aneb HP 2/5
Snad se bude líbit :)

Harry se vydal za Brumbálem do jeho pracovny. Brumbĺl řekl heslo:,,citrónová zmrzlina" a točité schodiště se odkrylo. Brumbál vyšel s Harrym v patách a vyjeli nahoru konečně k němu. Brumbál hůlkou otevřel dveře a nechal Harryho,ať se posadí.
Harry se zvědavě rozhlížel kolem. Zpozoroval pár změn,které se zde udály od posledních dob,kdy tady byl. Třeba kouzelný klobouk byl přesunut na stůl a Fénix Fawkes se octnul také úplně někde jinde. Potom tu byla ještě jedna změna,které si dřív nevšiml. Když se otočil ke skříňím a vytrínám,spatřil nějakou misku s bílou,místy průhlednou tekutinou. Nevěděl vůbec o co jde, a tak se nedůvěřivě zahlédl na Brumbála.
,,Toto je myslánka,Harry,"prohlásil Brumbál a usmál se, když se Harry zatvářil zmateněji než předtím:,,určitě znáš pocit,když máš hlavu přeplněnou myšlenkami až k prasknutí,že?" Usmál se Brumbál a Harry přikývl. Brumbál věděl,že Harrymu došlo, na co myslánka je. Poté se zatvářil ustaraně:,,U Merlina!Musím si něco zařídit,"řekl,zvedl se a odešel.
Harry zůstal sám v Brumbálově pracovně.Chvíli si hladil fénixe a pak se rozhodl,že se podívá Brumbálovi do vzpomínek. To,co tam spatřil,mu vyrazilo dech. Spatřil tátu,mámu a Siriuse, jak se spolu baví ve škole. Škoda že tam nemůže být s nimi,naklonil se,aby si je prohlédnul zblízka a tu ucítil,že ho něco táhne dolů, do myslánky
(pozn.autora: Ano,vím že myslánka se používá jinak, že když jste v nějaké myšlence,nikdo vás nevidí,ani neslyší,ale berte to tak,že tohle je special myslánka :D )
Harry spadl před Jamese a Siriuse.,,Copak nám to spadlo z nebe?" Zamumlal pobaveně Sirius.Harry se ušklíbl a podal mu ruku:,,Já jsem Harry,ty jsi Sirius a ty James." Sirius se na něj pobaveně koukl:,,Áh,pán umí číst myšlenky." Harry se zašklebil ještě víc a zeptal se:,,Nó,tak co podnikneme?" Sirius chvíli s Jamesem váhali. Kdo to je? Vždyť ho vůbec neznají, on je ale zná a je celkem podobnej Jamesovi. Nakonec se rozhodli zasvětit ho do tajných plánů. Připravovali útok na Srabuse. Harry se zašklebil a souhlasil s Jamesovými nadávkami na něj.Nejdříve došli do společenské místnosti,kde vzali rachejtle a pozvali s sebou i Remuse, který nejdřív nesouhlasil,ale pak se k nim přidal. Harry Remuse poznával. Byl vždycky tak opatrný a hodný. Absolutně se hodil do Jamesovy party. Harry byl rád, že zatím nepotkal Petera,protože jen by ho spatřil, hned by ho zabil. Harry,James,Remus a Sirius se vydali do sklepení. Harry se cítil odvážně,protože tady nikdy nechodil,bylo to jako vejít do místnosti plné min,které mohly kdekoliv vybuchnout. Sirius to tady znal,protože jeho bratr Regulus mu jednou popisoval cestu,takže se za chvíli ocitli před Zmijozelskou společenskou místností. James Harrymu vysvětloval,co se chystají udělat a že Srabus za chvíli vyjde ven. Tak se taky stalo a všichni tři ho odzbrojili a nakonec si na něm vylili zlost. Nakonec,když vypadal jako slimák,zarazil je Remus:,,Dovedete si představit následky?" Sirius i James se rozesmáli
,,No tak,Remusi,nic se nemůže stát," řekl Harry:,,Mimochodem,Snape si to zasloužil." Usmál se a James ho poplácal po rameni. Od teď jsou přátelé navždy...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 7. ledna 2014 v 13:10 | Reagovat

opäť skvelí dielik.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama