Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

V letech mého otce

4. ledna 2014 v 15:59 | Caroline |  Kapitolovky - HP
Pro začátek
Tato kapitolovka bude obsahovat 5 dílů
stručně: Harry se shodou okolností dostane do let svého otce a bude s nimi trávit léta,vyvádět hlouposti a užívat si života


,,Harry,dáš si palačinku ?" Zeptala se mile Hermiona,když spatřila ospalého Harryho,který právě došel do velké síně.Harry prožil těžkou noc,protože pořád musel myslet na svého otce,Siriuse,Remuse a bohužel i na toho *** Petera Pettigrewa,kterého by Harry nejraději zabil. Zradil Harryho rodiče a vyzradil Voldemortovi,kde Lily a James Potterovi žijí. Voldemort je pak zabil.Chtěl zabít i Harryho,ale nepovedlo se mu to..
,,Rone,zajdeme odpoledne do prasinek?" Zeptal se veselejším tónem svého nejlepšího přítele. Ron měl plnou pusu a tak řekl trhavě:,,Jach nechmuchžu,pchromi' Ally" čímž nejspíše podle Harryho překladatelského já myslel:,,Já nemůžu,promiň Harry." Harry přikývl,jakože mu to vůbec nevadí a poplácal Rona po rameni. Hermiona se na něj zářivě usmála.Právě bylo po období,kdy se s Ronem strašně pohádali o tom,že vše se týká jen našeho ,,vyvoleného". Harry to tak ale vůbec necítil,což tvrdohlavý Ron nechtěl, ani nemohl pochopit.
Harry se rozhodl,že si udělá příjemný den. Zašel do knihovny a vypujčil si knížku o famfrpálu a vyšel ven. Venku se natáhl do stínu stromu a začetl se. Potom si dal vynikající oběd a rozhodl se zajít k Hagridovi.Proč by žejo chodil do Prasinek,když nemohl. Sám by se tam stejně nudil. Hermiona se jako vždy učila celý den,protože si nemohla dovolit ,,promeškat" všechny úkoly. Harry nic dneska neměl, akorát večer nitroobranu se Srabusem ( Severusem) a Ron, Ron se nám zamiloval. Harry to nechápal, né že by žárlil,ale že by si Ron vyšel s tou nejhezčí holkou z ročníku, to by Harryho v životě nenapadlo. Když došel k Hagridovi,zaklepal na dveře a zevnitř se ozvalo:,,Dále." A Harry otevřel dveře a vstoupil.
Hagridova bouda ho vždycky uklidňovala. Ta atmosféra a hlavně ten pocit bezpečnosti a důvěry,která z obra jen sálala.,,Tak co je nového Harry ?" Zeptal se Hagrid a obdařil ho zářivým úsměvem. Harry se zamyslel,jestli by měl Hagridovi cokoliv povědět,ale pak se rozhodl pro pravdu.
,,Tak nějak mi chybí táta,Sirius s Remusem a i dokonce ten všivák Pettigrew. Hagrid na Harryho pohlédl s pochopením a jemně se ho snažil podpořit:,,Nó,nebylo ani tak o co stát Harry. Časy byly zrádné a Voldemortova moc stoupala. Koneckonců tvůj táta měl pořád nějakej problém,"zasmál se Hagrid,který ani netušil,že Harryho touha začala stoupat. Poté se musel chtěl,nechtě rychle vydat do hradu, kde se navečeřel a musel na nitroobranu. Snape se zašklebil,protože Harry pokaždé povolil přístup do jeho hlavy a on se dozvěděl spousta věcí, co by neměl.
,,Tákže Pottere,"pronesl svým nenávistným hlasem.,,Doufám,že dnes se budete snažit!"
Harry na něj pohlédl s nenávistí v očích. Nesnášel pocit,že nemá žádné tajemství. Proto se dneska rozhodl Snapeovi oplatit vše i s úrokama. Pokynul mu, že mohou začít a začal myslet jen na jednou věc.

,,Tak co,Srabusi?" ozval se James,který měl v patách černovlasého mladíka,hnědovlasého a znovu černovlasého malé postavy. Remus protočil oči. Severus se na ně jednoduše podíval,odfrkl si a chystal se odejít,jenže Sirius mu takové štěstí nedopřál:,,Expeliarmus!" Zařval a Snapeova hůlka se rychlostí přenesla Siriusovi do ruky.,,Há, co chceš dělat teď Srabusi?" Přidal se Peter a usmál se tím nejzlomyslnějším úsměvem,jaký měl...

,,Dost Pottere!" Zařval Snape a zrudl do barvy rajčete. Harry se srdečně zasmál a v mžiku byl vyhozen od Snape.,,Ták,to bychom měli,"řekl si, a vydal se do společenské místnosti.,,Myslím,že profesor Snape nebyl moc nadšený",podotkl Brumbál,který právě vyjel po schodech nahoru. Harry se zarazil:,,Jak to víte,pane profesore?" Zeptal se užasle Harry.
,,Pojď za mnou,"poprosil ho Brumbál a vydali se do Brumbálovy pracovny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 5. ledna 2014 v 20:17 | Reagovat

veľmi podarení dielik.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama