Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Úsvit

1. ledna 2014 v 15:50 | Caroline |  Jednorázovky - Naruto
Povídka pro Tayo-chan :3 snad se bude líbit
Páry : Obi/Kaka
Styl : yaoi,nejromantičtější povídka,co jsem kdy napsala
Omezení : ehm stejně je to jedno :'D


Není to tak dávno, když konečně dva ninjové dospěli. Kakashi se stal členem anbu a Obito byl Jouninem se svým týmem. Ani jeden se o druhého nestaral..proč by taky jo,že ?
Nenáviděli se od střední a ani jeden neměl nějaký pocit, že by se mělo něco změnit. Oba byli bez rodiny a bez přátel, ale i tak měli celkem fajn život. Když se na ulici náhodou potkali, tak se na sebe nepodívali, nebo si odfrkli nad druhým.
Jednoho dne měl Kakashi misi, ve které musel porazit Orochimarova stoupence, zlého ale chytrého Kabuta Yakushi. Kabuto nebyl tak lehkým protivníkem, jak se zdálo a Kakashi se brzy ocitl v blbé situaci. Řekněme že Kabuto by vyhrál, kdyby zrovna kolem nešel Obito, který měl zrovna volno.
Společně zabili Kabuta a Kakashi poděkoval Obitovi za záchranu ( samozřejmě i s dodatky, že by to zvládl sám..) Obito, říkajíc si v hlavě :,,Ták určitěěě," se na Kakashiho usmál.
Kakashi mu úsměv oplatil a rozloučili se.
-------
,,Kakashi,Kakashi!" Volal na něj Gai, který mu zastoupil cestu, což ho mírně popudilo :,,Co je, Gai?" Zavrčel nepřítomně a snažil se projít kolem něj. :,,Obito je zraněn,musíš ho zachránit!" Řekl rychle Gai a doufal, že mu Kakashi pomůže.,,A proč bych měl jako?" Zeptal se Gaie.:,,Svých starostí mám dost, proč mu nepomůžeš ty ?" Zeptal se lhostejným tónem. Jeho svědomí však říkalo něco jiného.
Kdyby tam Obito nebyl, byl bys dávno mrtvý a Kabuto by tě zabil...
Měl bys to Obitovi oplatit, je to čestné
Kakashi pokýval hlavou. Musel ho zachránit, i když ho nenáviděl. I tak Obito je pako, nějak by se z toho dostal.,,Jdeme Gai!" Zavelel a vyrazil. Obito tam ležel na mýtině s tržnými rankami a nejspíše byl omráčený. Kakashi s Guiem se ihned postarali o nepřátelé a Kakashi vzal Obita do nemocnice. Tsunade měla směnu a tak probrala Obita a vyléčila ho celkem rychle.
-----
,,Obito, jsi v pohodě?" Ptal se Kakashi s vážným výrazem. Obito se na něj zašklebil a přikývl. Kakashi si úlevou sedl, ale Obitovi to nedalo a zašeptal:,,Co tě tak popadlo,že jsi mě zachránil,myslel jsem, že se na úroveň záchrany nějakého jounina vykašleš." Kakashi se zamračil a políbil ho. Obito byl nejdříve překvapený a poté polibek prodloužil. Kakashi vzal Obita do náruče a odnesl si ho domů.
-----
,,Kakashi,máš tak nádherný dům," zašeptal Obito, když vešli do dveří. Tam konečně Obita pustil a ten se začal rozhlížet.,,Myslím, že tě bude zajímat jen jedna místnost,tady v baráku." Podotkl Kakashi a navedl ho do ložnice. Obito se natáhl na velkou postel a Kakashi se usmál. Lehl se vedle něj a začal odpočívat. To se Obitovi nelíbilo a překulil se na něj. Kakash. Nevypadal ani trochu překvapeně, protože právě tohle chtěl. Obito ho dlouze políbil a začal ho líbat jemně na krku.
Kakashi jemně vzdychal a poté se přetočil na Obita. Začal mu sundávat tričko a jemně mu přejíždět rukou po hrudi.
Obito byl šťastný a za chvíli bylo dole i Kakashiho tričko. Obito začal Kakashiho líbat po celém těle a Kakashi začínal Obitovi stahovat i kalhoty. Obito udělal to samé a oba byli jako v ohni. Jedním pohybem byli oba nazí. Kakashi si ho chtěl vzít, ale Obito ho doháněl k šílenství,protože všechno zpomaloval. Nakonec se Kakashimu splnilo přání a oba jen oddechovali na posteli
------
,,Obito je mrtvý", neslo se Konohou a Kakashi klesl. Plakal. Přišel o jediného člověka,kterého miloval. Ne,nemohl bez něj dál žít. Smrt by byla pro něj vysvobození...
vzal si kunai, namířil na srdce a ____
----------------


,,ahoj Kakashi," zašeptal někdo a když se zvedl, málem omdlel. Stál tam samotný Obito a usmíval se na něj.,,To už jsem mrtvý?" Zašeptal Kakashi a Obito se zasmál..Myslíš že bych umřel bez rozloučení ?" Kakashi odhodil kunai a vrhl se Obitovi do náruče.Tolik moc byl rád, že přežil, ale jak?...
,,Nó,"vyprávěl Obito:,,možná nejsem takový pako jako si myslíš" zašklebil se a přitáhl si Kakashiho do polibku :*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tayusha Hatake Tayusha Hatake | 1. ledna 2014 v 16:03 | Reagovat

Bylo to moc krásný! :33
Jenom je škoda, že to bylo tak rychlé :D Mohlo to být delší. :3
Jop a ten konec byl pěkný, sice to bylo občas celkem zmatené, ale bylo to boží. :3
Děkujíí ~~ ♥

2 Sayu Sayu | Web | 2. ledna 2014 v 14:05 | Reagovat

Ahoj písala si o spriatelenie :) tak si ťa idem pridať :)pridaj si aj ty mňa ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama