Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Tady velí zmijozel

2. ledna 2014 v 15:08 | Caroline |  Jednorázovky - HP
Tákže, jistě jste si už podle názvu všimli,že tato povídka neni ze světa anime ale HP
Páry: Draco/Harry
Styl: yaoi,násilí..prostě Malfoy :D
Omezení : 15+...stejně na to kašlete že ? :D

Harry šel s Ronem a Hermionou po chodbě. Měli přeměňování a Hermiona jim dávala rády, jak udělat z ježka knoflík.
,,Ale,ale, koho pak to tady máme?"ozval se za nimi chladný hlas plný arogance, který by Harry poznal vždycky.
,,Vypadni Draco,"řekl Harry a vrhl po něm nenávistný pohled. Draco se zašklebil a odešel. To bylo nějaký jednoduchý....pomyslel si Harry, ale nic nenamítal že,proč by taky chtěl slyšet urážky na jeho osobu, je lepší,když se mu Draco vyhne a nebudou z toho žádné problémy. Pořád mu to ale nějak nehrálo,takže se stejně moc na hodině nesoustředil. Profesorka McGonnagalová si ho měřila přísným pohledem:,,Pottere,myslím že je čas, abyste začal na mých hodinách dávat pozor!"řekla jasně a Harry se na ní jenom nechápavě zadíval,čímž docílil jen toho,že byl odveden do ředitelny. Zatímco McGonnagalová vysvětlovala Brumbálovi,proč jsou tady, Harry hladil fénixe.
,,Posaď se Harry.." Vybídl ho jemně Brumbál a usmál se na něj. Harry se zarazil. Měl dojem, že na něj bude řvát,ale zatím to tak nevypadalo. Harry se teda posadil a upřeně hleděl na Brumbála jako by se mu snažil vyčíst v očích, co bude pokračovat.
,,Víš,Harry..chápu že tě nebaví věci jako jasnovidectví,ale musím tě ujistit,že přeměny jsou vel-" ,,Jasně,chápu,chápu...je to móc důležité,musím se víc snažit." Dořekl za něj Harry naštvaně a díval se všemožně jinam než Brumbálovi do očí.Stejný jako jeho otec..pomyslel si Brumbál a po čele mu sjela kapička potu.
,,Dobrá Harry,dělej si co chceš,ale mojí pomoc nečekej,"ukončil rozhovor Brumbál a naznačovǎ Harrymu,že by měl odejít. Harry po něm šlehl naštvaným pohledem a odešel se zabouchnutím,které bylo slyšet téměř po celém hradě.Brumbál si povzdechl...
,,Harry,Harry!"křičeli na něj Hermiona s Ronem,když se vrátil do společenské místnosti,celý rozzuřený.,,Nemám náladu,"osopil se na ně a odešel do ložnice.,,co to s ním sakra je?" Zašeptal Ron Hermióně,která se starostlivě dívala jak mizí po točitých schodech nahoru.
Harry se položil na postel a začal přemýšlet. V jeho hlavě se odehrál rozhovor s Brumbálem až po Draca. Kdyby Draco nebyl takový arogantní idiot..pomyslel si Harry a zamračil se.
Druhý den ráno vešel do velké síně ale seděli tam jenom učitelé. Harry se posadil k prázdnému stolu a dal se do jídla. Brumbál se zrovna zvedal a odcházel.Harry na něj vrhl omluvný pohled.Brumbál se na chvíli zastavil,ale pak šel dál.
Když Harry dojedl,zašel ven. Svítilo slunce a bylo krásně. Lehl si pod lípu, která mu dodávala stín a on se cítil skvěle.,,Ahá,takže náš pan vyvolený se rozhodl si dát šlofíka?" Zeptal se sarkasticky Malfoy, v jehož patách se tyčili Crabe a Goyle. Harry se na ně zašklebil a posadil se. Draco i Harry zároveň vytáhli hůlky.:,,Draco pamatuješ,jak tě loni proměnil Moody ve fretku ?"usmál se Harry a pro točil hůlkou,jako by se chystal k tomu samému.
Malfoy z lednu la s Crabem a Goylem zdrhli.,,To ti nedaruju,Pottere!"zakřičel ještě naštvaně a Harry se rozesmál.
Když šel pozdně odpoledne zpět do hradu, ani si neuvědomil,že Malfoy na něj šije boudu. ,,Expeliarmus!"zařval a Harrymu se Hůlka vyškubla z ruky a Harry zůstal stát jako přimrazený.,,Tak co Pottere zmůžeš bez své hůlky?" Zeptal se drzé Draco a rozesmál se Harryho pohledu. Harry se nejdřív rozběhl,že mu vyrazí,ale Draco použil Petrificus totalus,aby ho zmrazil.Crabe a Goyle ho vzali a všichni odešli do Zmijozelské společenské místnosti.,,Dobrý úlovek,Draco," zašklebil se Marcus Flint, když uviděl stuhlého Harryho.
,,Finite incantatem."zamumlal Draco,když ho donesli Dracovi do ložnice. ,,Můžete jít,"řekl Crabovi s Goylem a oni odešli a zavřeli za sebou dveře. Draco zamkl.,,Tak si trochu pohrajeme,co říkáš Pottere?" Zašklebil se Draco a přibližoval se k Harrymu
Harry už byl na nohou.Věděl, že bez hůlky nic nezmůže a utéct nepřipadalo v úvahu. Najednou ucítil,jak se k němu Draco dostal a políbil ho. Harry se zatvářil vyděšeně:,,Tákže,náš Draco je gay?" Zasmál se a reakce se mu dostala hned. Ležel na posteli a Draca měl nad sebou.,,Neměl bys štvát lidi,kteří tě můžou jedním kouzlem zabít." Usmál se drsnej Draco a stáhl Harrymu hábit.Harry se s ním pral,ale Draco byl silnější. Přimáčkl mu ruce k posteli a přitiskl rty na ty Harryho.
Harrymu se povedlo vykopnout,zrovna do Dracových slabin a ihned se vrhl po hůlce.. Draco to však zpozoroval a chytl Harryho za vlasy a trhl dozadu.
Harry zakřičel a Malfoy si to užíval. Začal ho líbat na krku a tiskal se na něj víc a víc. Harrymu bylo vedro,nemohl se hýbat,ale nemohl se jen tak poddat. Draco nejspís vytušil na co myslí a svlékl ho celého. Tiskl jeho rozkrok a Harry zasténal. To byla pro Draca zpráva,že se mu to líbí a tak pokračoval.Namířil vlastní přirození k Harryho zadku a přirazil.Harrymu se objevily v očích slzy,ale vydržel to. Když Draco vyvrcholil,nechal Harryho,ať se oblékne. Když byl oblečen,přirážel ho Draco ke zdi:,,Jestli jen cekneš o tom,co se tady stalo,"zavrčel:,,Bude se to opakovat pořád a pořád znovu."
Harry byl vystrašený,nevěděl, zda má odpovědět, ale hlavně, zda by to dokázal. Malfoy ho vyvedl k hlavní síni,dal mu hůlku a zmizel. Harryho povaha se tím úplně změnila. Harry chodil jenom s Ronem a Hermionou a když viděl Draca, snažil se mu vyhnout. Brumbál si toho všiml a Harry byl opět zavolán do ředitelny.
,,Je tady něco,co bys mi chtěl říct?" Zeptal se laskavě Brumbál. Harry se podíval do jeho modrých,trochu našedlých očí. Zakýval hlavou,že nemůže.Brumbál luskl prsty a dovnitř vešel Draco,Crabe,Goyle a McGonnagalová. Harry se zatvářil zděšeně a Brumbál se Malfoye zeptal:,,Jak nám to vysvětlíš Draco?"zeptal se klidně,ale jeho oči vyzařovaly opak. Navenek byl klidný a v nitru v něm vřela zlost.Draco pozvedl obočí:,,Co tím myslíte,pane? To,jak se ufňukanej Potter tváří?" Zeptal se Draco povýšeně a Crabe s Goylem se zasmáli.
Brumbál se usmál:,,Dobře,budeme to muset udělat jinak,Minervo,"zavolal na ní jemně,s mírnou pobídkou k větší rychlosti. Minerva se na něj podívala a poté odvedla Crabe s Goylem pryč. Malfoy se zatvářil mírně zděšeně,ale chtěl vypadat jako hrdina,takže se podíval Brumbálovi do obličeje s výrazem :,,A co jako?Mě je to fuk." Brumbál se znovu snažil usmát a položil už dříve vyřčenou otázku.,,Jak to vysvětlíš,Draco?"zeptal se a zabodl do něj pohled. Draco se otočil na Harryho, který se na něj mračil.:,,jsem nevinný,nic jsem nikomu neudělal."zašeptal a Brumbál jen mávl hůlkou :,,Crucio!" Malfoy klesl na kolena a začal ječet bolestí. Harry se koukl na Brumbála,takového ho neznal.,,Stop!"zakřičel Harry a Brumbál přestal. Draco se přiznal,co Harrymu udělal a poprosil Brumbála o diskrétnost. Brumbál také Harrymu řekl,že jeho otec ho pověřil, aby na něj dal pozor a bránil ho před jakýmkoliv nebezpečí. Draco už se nesměl k Harrymu přiblížit ani na krok a Harry byl zase zpátky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ninadobrev28 ninadobrev28 | Web | 2. ledna 2014 v 15:18 | Reagovat

Ahoj :) máš krásnej blog! :) Nechtěla by jsi semnou spřátelit?? :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama