Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Special ?

26. ledna 2014 v 17:26 | Caroline |  Povídky
Pardon za neaktivitu,tenhle týden by se to mělo zlepšit.
Napadla mě taková věc a to,že napíšu povídku, ve který budu taky
Nebude tam moc yaoi u hlavních postav ( spíš vůbec)
ale postavy z Naruta zůstanou, jen přibudu já :D
představujte si mě jako Tenten s delšími vlasy
Postavy: Kája Uzumaki,Kakashi Hatake,Minato Namikaze,Kushina Uzumaki,Naruto Uzumaki,Itachi Uchiha,Fugaku a Mikoto Uchihovi,Obito Uchiha a Rin ..prostě Rin :D
Páry: Kája/Kakashi,a,Mina/Kushi,Fugaku/Mikoto...Kaka/Ita
Styl: yaoi,klasika,shounen-ai,romantické,depresivní
Omezení: nedávám zatím žádné,je to jen úvod na ukázku :3

Bylo asi pět hodin ráno a já byla pořád vzhůru. Poslední dobou mi vůbec nešlo usnout,protože jsem pořád musela přemýšlet o něm.
Strašně moc jsem zamilovaná do jednoho kluka jménem Kakashi. Má delší stříbrné vlasy,krásně vypracované tělo,je celkem vysoký a hodně chytrý. Bohužel není v mém týmu. Já jsemv týmu 9 a on v 7 s Uchihou Obitem a Rin. Nic proti nim nemám,jsou celkem hezký pár,ale někdy jsou až moc vlezlí,hlavně Obito. Větší nemehlo byste nepotkali,ale zpátky ke mě. S Kakashim jsem si už párkrát promluvila,ale nevypadá,že by měl o někoho zájem. Já to ale nevzdám,protože Kakashi je jedna z mála věcí,pro kterou tady žiju.
,,Tati?" Zavolám a seběhnu dolů po schodech. Táta zrovna sedí na botníku a obléká se. Doběhnu k němu a on se usměje: ,,Dobré ráno,Kájo,myslel jsem,že už máš být se svojí skupinou někde ve městě?" Mrkne na mě a vezme si bundu z věšáku. Chytnu ho za rukáv a otočím ho,aby mi viděl do očí
,,Prosím,vyřiď Kakashimu,že na něj budu čekat odpoledne." Upřeně se na tátu kouknu,aby viděl, jak moc důležité to pro mě je. Táta zaváhá,ale poté přikývne a odejde.
Povzdychnu si a jdu si udělat snídani. Poslední dobou je toho na mě nějak moc. Nechci jít za svým týmem, který na mě už nejspíš nějakou tu půlhodinku čeká,ale táta zase bude zuřit. Radši zůstanu doma s podezřením na chřipku,usmyslela jsem si a lehla si na gauč a zapnula telku. Máma byla dávno v práci a táta taky.
Táta byl Jounin v Konoze a máma sekretářka Sarutobiho,nynějšího třetího Hokageho. Chodí do práce strašně brzy,takže jí zastihnu nejdříve odpoledne.
Táta přichází pokaždé jindy,takže je to s ním hold trochu těžké. Když odbyla dvanáctá,šla jsem se převléci do nějakých šatů,protože nemůžu být před Kakashim v pyžamu,dokud mám ještě šanci,že někdy budeme spolu. Vzala jsem si tmavěmodré krátké šaty a doplnila nějakými šperky od mámy ze šuplíků. Celkem mi to slušelo. Vydala jsem se do zahrady a čekala na Kakashiho..
****
,,Kakashi,můžeš na chvíli?" Zeptal se letmo Minato Kakashiho, když byli Obito s Rin zaměstnaní bojem mezi sebou.,,Hai,sensei!"Přikývl Kakashi a doběhl k Minatovi.
,,Víš,Myslím,že tě Kája očekává,máš prý za ní přijít."řekl Minato a Kakashi si povzdechl. Věděl,že Kája je jedna z holek, která je vhodná pro soužití s ním,ale on neměl náladu ani čas na věci, jako je rande apod. Musel se vypracovat co nejvýše,aby byl stejný jako jeho otec. Sakuma mu vždycky říkal, že je nula a tou taky zůstane a Kakashi se rozhodl,že mu dokáže opak. Ninja je nástroj,ale musí to být schopný nástroj,protože neschopný ninja je nanic.
,,Dobře,půjdu tam,"potvrdil Kakashi a zmizel.
****
Na Káju mezitím dopadl spánek. Probděná noc se podepsala na obrovské únavě a proto,že nebyla ani trochu zvyklá,tak usnula mezi květinami. Kakashi tam přišel a zavolal na ní. Když se však nikdo neozýval, vstoupil na zahradu, kde jí spatřil. Vypadala tak krásně. Její kůže měla sametovou barvu a její vlasy zářily na slunci zlatavou barvou.,,Taková krásná,ale bezbranná,"pomyslel si smutně Kakashi. Je pravda,že kdyby jí někdo napadl,tak by se moc neubránila a nejspíš na tréninku taky nebyla. nakonec ale neodolal a jemně jí políbil.
,,K-Kakashi?" Zašeptala jsem a zamrkala. Můj vysněný princ se nademnou skláněl a políbil mě. To ale nemohla být pravda. To je určitě jen součást toho snu.,,takže si ho pořádně užiju."rozhodla jsem se a posadila se.,,Děkuju,že jsi přišel, Kakashi-kun," usmála jsem se:,,Potřebuji s tebou nutně mluvit."
,,Jedno gesto vyjádří všechna slova, která člověk může říct."řekl Kakashi a utrhl tu nejkrásnější květinu a podal mi jí.
Jemně jsem zrudla a políbila ho. Polibek mi opětoval a já se cítila jako v jiné dimenzi.Poté se odtáhl a já se na něj opojeně dívala. Postavili jsme se a šli se projít do zahrady...
A STOP :D mám pokračovat ? To zvolíte jenom vy...napište do komentářů...jinak mám rozepsaný další díl vítej na statku Naruto :33
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ady-chan Ady-chan | 26. ledna 2014 v 18:14 | Reagovat

No...mně se to líbí :3 U mě máš zelenou :D

2 Ai Ai | Web | 26. ledna 2014 v 18:20 | Reagovat

Příjemná změna s originálním nápadem. Proč ne? Jen tak dál :-)

3 Misha Misha | E-mail | Web | 27. ledna 2014 v 17:48 | Reagovat

páni to se mi fakt líbilo...ten konec byl úžasný...nečekala jsem že Kakashi něco takového udělá...jinak je to fajn nápad...určitě napiš pokračování

4 Aki-chan Aki-chan | Web | 28. ledna 2014 v 21:53 | Reagovat

nani ? to si robíš srandu, jasne ,že chceme pokračko..bombová poviedka,ktorá si zaslúži pokračko.

5 Blackie Blackie | Web | 31. ledna 2014 v 23:14 | Reagovat

Jůů, strašně pěkná povídka! :3 Určitě napiš pokráčko, jsem na něj zvědavá :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama