Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Školní trest

21. ledna 2014 v 17:07 | Caroline |  Jednorázovky - HP
Nó,dokopala jsem se k jedné delší jednorázovce na HP
Pár: Severus/Harry
Styl: yaoi !! ( ale fakt jako yaoi)
Omezení : 14+

,,Opět nulový výsledek,pane Pottere."ozval se jízlivě Snape, který právě tajně pozoroval Harryho. Ron se zatvářil kysele a Hermiona zaskřípala zuby.
,,Copak,slečno Grangerová,pan Potter vám dal kopačky?" Zasmál se arogantntě Snape a Ron poplácával Hermionu po rameni, aby se uklidnila.
Situace byla totiž taková, že Hermiona se zamilovala bláznivě do Harryho a on o tom nevěděl, ale nijak moc jí najevo nedával,že by o ní stál, protože měl dojem, že miluje Rona. Ron mlčel o tom, že byl gay, protože by se to nelíbilo ani jednomu z jeho přátel. Takže to byl takový milostný trojúhelník a Snape poměrně trefil do černého.
Ron probodl Snapea hrozivým pohledem, ale Harrymu došly nervy. Vstal a hůlkou mířil přímo na Snapea a probodával ho ledovým pohledem.
,,Sectumsempra!" Zařval na Snape, ten se však jen ušklíbl a kouzlo odrazil:,,Příště,pane Pottere, bych vám neradil používat kouzla,která jsem vytvořil." podotkl a začali po sobě metat kletby. Učebna lektvarů se přeměnila v bojiště a žáci se postavili do řad kolem jako publikum.
Nakonec Snape Harryho spoutal ve chvíli nepozornosti a Harry spadl.
,,Máte školní trest,pane Pottere a půjdete se mnou do ředitelny." Řekl udýchaně Snape a mrsknutím hůlky povolily Harryho provazy.
Harry se necítil dobře,když měl jít za Brumbálem. Měl u něj důvěru a navíc Brumbál byl jeden z mála lidí, kdo Snapeovi důvěřoval..narozdíl o Harryho, který měl v tomhle ohledu dojem,že je Snape, arogantní,zvrácený smrtijed nepatří na stranu dobra a je spíše špeh Voldemorta než Harryho.
Snape Harryho drsně chytil za zápěstí a vedl prázdnými chodbami za Brumbálem. Harry měl celkem strach,protože když byl naštvaný Brumbál,mohl ho i vyloučit ze školy,což by Harry nemusel přežít,protože iluze, ve které se zlomyslně usmívají Petunie,Vernon i Dudley se mu zdála až nechutně odporná.
Harry se otřásl nad svými myšlenkami a to už stáli u točitého schodiště a Snape pronesl potichu příslušné heslo ( Rumové pralinky,pokud vás to zajímá). Vyjeli po schodech nahoru a zaklepali na dveře Brumbálovy pracovny. Harry měl šanci,že Brumbál nebude v pracovně a bude někde pryč. To se Harrymu ale nevyplnilo, protože se ozvalo jasné:,,Dále" a Snape otevřel.
Harry šel za Snapem dovnitř do pracovny,kde byl velký stůl z mahonového dřeva, za kterým stál Brumbál. Harry se schoval víc za Snapea,ale mozek mu říkal něco jiného:,,Odvahu,Harry,Odvahu!" Zašeptalo mu svědomí a Harry poslechl. Byl přece z Nebelvíru ne?
Postavil se vedle Snapea a snažil se dívat všude možně, jen né Brumbálovi do očí.
,,Pane,musím vám oznámit,že mě pan Potter napadl hůlkou,pane řediteli."řekl Snape podivně klidným hlasem. Harry se na něj podíval. No jasně,Snape! Napadl ho,ale za jakých okolností,že?!!
Harry se podíval Brumbálovi poprvé za tu dobu do očí. Brumbál si povzdechl a pokynul Snapeovi,aby počkal na chvíli za dveřmi.
,,Harry,Posaď se prosím."pokynul Brumbál Harrymu,ale ten na něj nedbal.,,Myslím,že vy jste zastánce spravedlnosti,že,pane profesore?"zeptal se afektovaně Harry a snažil se poižít kus nitroobrany, kterou ho učil Snape v loňském roce.
Brumbál si toho všiml,ale ani se nepotřeboval snažit dostat do Harryho hlavy. Došlo mu celkem,co se stalo a proč Harry zaútočil.
,,Harry,myslíš,že kdyby byl Snape nebezpečný člověk,důvěřoval bych mu?" Zeptal s Brumbál klidně a doufal,že si o něm Harry nemyslí to nejhorší, protože Snape mohl být i Harryho otec...ovšem by se jmenoval nejspíš jinak a měl by jiné příjmení a taky by trochu jinak vypadal. (Harry Severus Snape... XD Asi ne,co? :D )
Harry se mu podíval do očí:,,Musíte pochopit,že smrtijed, který přešel tak náhodou na stranu dobra,není rozhodně dobrý člověk a netřeba mu důvěřovat." Řekľ rozzlobeně Harry a v očích mu čišila nenávist vůči profesoru lektvarů.
Brumbál vstal ze židle, přešel k Harrymu a chytil ho za rameno. Harrymu se v očích mířil strach a zároveň odvaha.,,Harry,vůbec Snapea neznáš..respektive neznáš jeho dobré stránky."řekl a pokládal na slovo ,,neznáš" důraz.
Harry se pořád netvářil moc přesvědčeně. Snapa prostě nenáviděl...
******
,,Jdete pozdě,pane Pottere!"řekl chladně Snape, když se Harry dostavil do jeho kabinetu na školní trest. Harry se jen pobaveně zašklebil na odpověď na jeho poznámku,ale nijak se nevyjadřoval.
,,Mám pro vás speciální trest, který vás poníží přede všemi." Zdůraznil pomstichtivě Snape a v duchu se usmál.,,Ani bych neřekl,pane profesore."usmál se Harry a vytáhl hůlku. Ozvalo se velké prásk a Harry ležel omráčený na zemi.
Snape vůbec neměl na tohohle spratka náladu, nechtěl s ním už vůbec bojovat a co víc mu ublížit. Nejradši by ho zabil, kdyby si pořád ne opakoval,že je to syn jeho Lily, lily, kterou kdysi miloval a doteď miluje.
Vzal Harryho a donesl do jeho lože, kterou měl ukrytou za jednou zdí. Položil ho na postel, bezmyšlenkovitě vzal lektvar a nalil mu ho do úst. Harry se zakuckal a probral. Nevěděl, kde je a co se stalo. Pamatoval si jen jak zaútočil na Snapea. Ten seděl vedle něj a chladně se na něj díval. Harry byl zase rozzuřený, určitě mu něco udělal,ten zasraný Srabus.!pomyslel si a vrhl se na něj bez hůlky.
Snape to nečekal a pod Harryho váhou spadl na postel. Harry mu sevřel ruce nad hlavou a podíval se mu do tváře. viděl tam jen nenávist. Pak ho napadla taková absurdní myšlenka. Sehl se a políbil Snapea. Ten se zatvářil zmateně a dostal tím další polibek.
,,Pottere,okamžitě ze mě slezte!" Poručil mu Snape a Harry mu pár pohyby stáhl hábit. Najednou měl v sobě nějakou touhu si ho vzít bez rozdílu,že to byl chlap a ještě k tomu jeho nenáviděný učitel lektvarů. Snape protočil panenky,ale když ucítil Harryho doteky po jeho těle,poddal se mu. Harry mu přejížděl po hrudi za stálého líbání a obkroužil mu bradavky. Snape mu hlasitě zasténal do úst a Harry se v duchu pochválil za to,že ho dokázal uspokojit. Poté se přesunul k břichu. Snape byl pohublý a neměl žádné svaly. Harrymu to ale ani tak nevadilo a dával mu hřejivé polibky na břicho. Ostatně tam bylo celkem teplo ze Snapeova pohledu
Harry mu stáhl kalhoty a Snape ani neprotestoval. Chtěl víc a víc! Bylo mu jedno, že je to syn jeho největšího nepřítele,chtěl uspokojit své touhy a proto ho nechal, aby mu vykouřil. Snape sténal a Harry ho přiváděl na vrchol. Když jeho sperma pokrylo Harryho hábit, Harry se jen usmál a lehl si vedle Snapea. Ten prudce oddechoval, jako by uběhl maratón a Harry se cítil roztoužený. Snape se najednou jakoby probral a rychle donutil Harryho se vypakovat. Sám se oblékl a chtěl jít za Brumbálem,ale pak mu jakoby náhodou spočinul pohled na lahvičce lektvaru, kterou Harrymu dával. Byl to nápoj lásky.
,,Dávám nebelvíru 20 bodů,Grangerová" odfrkl si a opustil svůj kabinet
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misha Misha | E-mail | Web | 21. ledna 2014 v 19:00 | Reagovat

skvělé..Snape jako vždy rázný...jinak se ti to velmi povedlo...máš u mě 5 hvězdiček :-) yaoi 4ever :-p

2 Ai Ai | Web | 22. ledna 2014 v 6:45 | Reagovat

Ať žijí rumové pralinky XD Takhle povídka se ti povedla

3 Bee Bee | Web | 22. ledna 2014 v 20:06 | Reagovat

Snape je nejlepší! :D Hezky napsané, i když yaoi moc nemusím. No vážně, píšeš opravdu dobře! jdu se kouknout na ostatní povídky :D

4 Asway Asway | E-mail | Web | 25. ledna 2014 v 0:18 | Reagovat

Ahoj :) Přidala jsem si tě do seznamu SB :) Moc ráda jím budu. Promiň, že to trvalo tak dlouho, teď toho na mě bylo moc ;) :)

5 Aki-chan Aki-chan | Web | 25. ledna 2014 v 8:32 | Reagovat

skvelí dielik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama