Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Proč jsi tak dobrý ?!!

10. ledna 2014 v 21:44 | Caroline |  Jednorázovky - Naruto
Delší povídka na nejznámější téma
Páry: Kaka/Sasu
Styl: yaoi
Omezení : -----

,,Zítra jdeme na misi,nezapomeňte se připravit,"nakázal jim Kakashi a zmizel. Tuto část vždycky Sasuke nesnášel. Sakura se vždy začala na něj lepit, jestli nechce jít na rande a Naruto chtěl vždycky dokázat,že je lepší než on a dal si s ním duel. Sasuke se rozhodl to pro dnešek přeskočit:,,Né,Sakuro,nikam s tebou nejdu a Naruto,ne,nejsi silnější a myslím,že to ani nepotřebuješ dokázat,nazdar!" Řekl rychle a utekl pryč....
Sasuke byl lepší než Sakura i Naruto,vlastně neměl skoro žádnou konkurenci u nikoho. Jeden člověk tu však byl. Nebo,respektive byli dva. Jeho bratr,obávaný,Itachi Uchiha mu nedávno zlomil ruku. Byl naštvaný..strašně moc se soustředil,ale porazit ho nedokázal. Když však porazí celou Konohu,má i na Itachiho. Zbýval mu Gai,Tsunade a další z nejobávanějších lidí,Kakashi Hatake.
Dřív pro Sasukeho byl Kakashi obyčejný lůzr, ale pak se ukázalo,že má také sharingan a přeci jenom něco málo umí. Sasukeho to vytáčelo. Ten klid v jeho očích, ten jeho unavený pohled. Nenávist v Sasukem dovršela až na maximum. Sebral se a šel za ním. Kakashi si četl zrovna v parku Icha Icha paradise, aneb flirtovací ráj. Sasuke si jen odfrknul. Kakashi se nikdy nezamiloval,a nikdy nezamiluje.
Sasuke se přikrčil a pomalu se plížil za ním. Když už byl u lavičky,ozval se Kakashi:,,Za tebou,Sasuke." Sasuke se ihned otočil a spatřil pravého Kakashiho, jak se mu vysmívá do obličeje. Ta arogance byla ještě větší než Itachiho a Sasukeho to dostávalo. Udělal chidori a vrhl se na Kakashiho. Kakashi ale chidori vymyslel,takže věděl,jak se bránit. Vlastně udělal stejný pohyb jako nedávno Itachi,až na to,že mu nezlomil ruku, jen ho odhodil. Sasuke se cítil blbě. Věděl,že Kakashi je silný,ale musel ho prostě porazit:,,Jaktože,"oddechoval Sasuke po útoku Katonem (ohnivá jutsu proslulá v Uchiha klanu)
,,..jsi tak dobrý?" Zašeptal,když už mu došly poslední síly a on se vyčerpaně svezl u stromu na zem a zabodl kunai do země. Kakashi k němu popošel a dřepnul si :,,Nikdy nebojuj s někým, o kom nic nevíš,"řekl jen a odešel....
,,Chci vědět všechno o Kakashim Hatakem!" Vybalil na Tsunade bez obalu. Ta chvíli zamyšleně mlčela,ale pak mu dala kartu s údaji.
,,Hm,kopírovací ninja,vynálezce chidori,získal sharingan od Obita Uchihy...zabil Rin,na kterou měl dát pozor....nesplnil slib..."
Sasuke se usmál,teď věděl,co má proti němu použít,když ho bude štvát.,,Těš se,Hatake Kakashi!" řekl si pro sebe a usnul.
,,Jdete pozdě!"začali Sakura s Narutem svůj obvyklý projev. Sasuke se na něj jenom zašklebil a nechal ho,aby mluvil. ,, Tákže,dneska nemáme žádnou misi,jenom trénink,takže se přesuneme na cvičiště a budeme mezi sebou bojovat,"řekl a mrknul na Sasukeho.
Nejdříve bojoval Sasuke s Narutem. Bylo to jednoduché,nalákal Naruta do té nejjednodušší pasti,alá miska Rámenu xD
Na Sakuru, se kterou bojoval hned poté,použil speciální genjutsu,kde jí ukazoval,jak chodí a líbá Ino. Chudinka z toho byla celá rozplakaná a Naruto jí musel utěšovat.
Sasuke se ušklíbl,teď příjde jeho triumf. Jeho mistr,kterého porazí. Kakashi si před něj stoupl,uklonil se a vytáhl Icha Icha. To Sasukeho deptalo.,,To nebylo od tebe hezké,že jsi takhle Sakuru vystrašil,"prohodil lhostejně Kakashi. Sasukem to vřelo. Ta jeho arogance,ta jeho lhostejnost ho doháněla k šílenství. Měl chuť se na něj vrhnout,ale přesně to Kakashi očekával.,,To nebylo od vás hezké,když jste porušil slib svého nejlepšího přítele a neochránil Rin."řekl drsně Sasuke a čekal na Kakashiho reakci. Kakashi zbledl a do očí mu vhrkly slzy. Takovou dobu se na to snažil zapomenout, na tu nehodu,co se stala Obitovi i na to,co nechtěně provedl Rin. Teď to znova vyšlo na povrch. Ještě že měl masku a slzy nebyly tak moc vidět. Kakashi ukončil zápas a zmizel. Sasuke se jen zasmál. Zlo z něj čišelo,dokud si neuvědomil,co vlastně udělal. Rychle běžel za Tsunade.,,Kde žije Kakashi !?" Zeptal se rychle a zaskočená Tsunade mu odpověděla. Vůbec nevěděla, o co jde a ani to snad vědět nechtěla.
Sasuke zaklepal na dveře domu,ale usoudil,že když se nic nedělo, doma nejspíše nebyl. Začal svými sharingany prohledávat okolí a narazil na Iruku.,,Co ty tady děláš,Sasuke?" Usmál se na něj Iruka,když viděl Sasukeho netrpělivý pohled:,,Nevíte náhodou,kde je Kakashi,Iruka-sensei?" Vychrlil ze sebe co nejrychleji a nervózn. Přešlapoval.
,,Myslím,že bys ho mohl najít u památníku hrdinů" zašeptal Iruka a sklopil pohled do země. Kakashi tam chodil každé ráno i večer. Myslel na to,co udělal a co udělat mohl. Iruka byl Kakashiho přítel a litoval ho.
Sasuke zblednul a rozběhl se tam. Viděl Kakashiho stát zády, jak se dívá na poměrně velký kámen pokrytý jmény. Pomalu se rozešel k němu a postavil se vedle něj. Díval se na jména svého klanu. Mikoto a Fugaku Uchihovi. Sasukemu to připadalo nepříjemné. Bylo ticho,Sasuke ho přerušil:,,Potřeboval bych s vámi mluvit, je to možné?" Zeptal se Sasuke s nadějí v hlase,že by snad mistr Kakashi povolil.
Kakashimu se vybavila vzpomínka na časy, kdy byl malý:,,Mohl bych s vámi mluvit sensei?" Zeptal se malý Kakashi Namikaze Minata, jeho mistra.,,Ovšem Kakashi, budu se snažit vyřešit každý tvůj problém" usmál se Minato a pozval Kakashiho domů.,,Ach Minato,tys mi byl velkou podporou,vždycky zůstaneš v mém srdci a mé mysli." pomyslel si Kakashi smutně a přikývl Sasukemu na jeho dotaz.
Sasukemu se ulevilo. Kakashi se najednou rozešel směrem k jeho domu a Sasuke ho následoval,protože doufal,že ho vyslechne.
Kakashi otevřel dveře a pokynul Sasukemu,ať jde dál. Sasuke vešel do haly.Přezul se a došoural se do obývacího pokoje, který hrál tmavými,ledovými barvami. Sasuke to oceňoval,tady by se mu líbilo. Pokoj obsahoval velký černý gauč, na kterém seděl Kakashi,knihovničku s Icha Icha sériemi,plazmovou televizi,konferenční stolek a skříně s oblečením.,,Mohu?"zeptal se Sasuke a ukázal na místo vedle Kakashiho. Kakashi opět přikývl.,,Omlouvám se vám...nechtěl jsem ve vás vzbudit staré vzpomínky.."začal Sasuke,ale Kakashi ho přerušil.:,,Myslím,že je to moje chyba,že jsem nesplnil Obitův slib." Zachvěl se mu hlas a odvrátil hlavu od Sasukeho,který se díval na černý chlupatý koberec. ,,Popravdě,přišel jste mi jako-" zarazil se, protože slova arogantní debil mu připadala moc drsná na tuto situaci. Kakashi ho rukou vybídl, ať pokračuje.,,...No prostě jste byl lhostejný..nebyl jste jako ostatní,byl jste jiný a já byl naštvaný-"pokračoval trhavě a Kakashi ho přerušil:,,Chápu tvé pocity Sasuke, vážně si myslíš,že to dělám schválně?" Zeptal se ho jemně. Sasuke se nachvíli zamyslel nad Kakashiho slovy. Kakashi se choval tak, jak musel, nemohl na veřejnosti a před přáteli,nepřáteli vypadat jako ubrečenej trapák. Musel své pravé city skrývat ocelovou maskou.
Sasuke přikývl:,,Máte pravdu,u mě je to stejné." Jen tak prohodil. Kakashi to dávno věděl. Sasuke nepodporoval Naruta ani Sakuru,čas rád trávil sám,ale nemohl nic moc dělat. Kakashi přišel o rodinu,přátelé už dávno,věděl, jak je těžké spoléhat jen na sebe. Potichu plnit to, co někdo přikáže. Je to celkem složitý styl života.
Sasuke Kakashiho objal. Tak stejní, podobné osudy a podobný život. Kakashi se usmál.
,,Přísahám ti, Sasuke,"řekl Kakashi slavnostně:,,Že tě budu chránit všude A vždy, nikdy nebudeš sám a můžeš se na mě vždy obrátit."dořekl a usmál se.
Od té doby byl pro Sasukeho i Kakashiho život lepší, protože tam byli spolu, pro sebe....
THE END

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama