Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Nenávidím tě,Itachi!

12. ledna 2014 v 17:39 | Caroline |  Jednorázovky - Naruto
Asi jste už nejspíše usoudili, o co v povídce pujde
Bratrská láska nebo nenávist ?
Páry: sasuke/Itachi
Styl: yaoi,známky násilí,boj
Omezení : 13 +


Sasuke zasunul katanu zpět do pouzdra. Nemusel se ani namáhat,protože cestou k jeho bratrovi jí stejně asi ještě bude hodněkrát potřebovat.
Sasuke Uchiha se konečně doučil u Orochimara. Konečně získal spoustu nových schopností a naučil se přes sto technik ninjutsu. Konečně byl připraven pomstít svojí rodinu,svůj klan a zabít svého nenáviděného bratra Itachiho.
Kdysi byly časy,kdy Sasuke Itachiho miloval. Bylo mu 7 let a každý den s Itachim chodil trénovat. Trochu mu záviděl,když Itachi střílel lépe, proto se každým dnem úporně zlepšoval. Potom, když Itachi vyvraždil celý jeho klan a ukázal mu to díky mangekyou sharinganu, který díky tomu získal, Sasuke trpěl. Bylo mu líto,že se jeho bratr změnil, do svých 12 let nechápal, proč to Itachi udělal,ale Kakashi mu vysvětlil, že prahnul po moci, chtěl být jen silným ninjou a ovládl svět.
Od té doby Sasuke Itachiho nenáviděl. Chtěl ho zabít a kvůli tomu se přidal také k Orochimarovi, který mu slíbil,že ho naučí techniky. Techniky ho sice naučil,ale potom, co si chtěl přivlastnit Sasukeho tělo,tak byl nucen ho zabít, stejně jako Kabuta, který ho chtěl pomstít.
Poslední dveře se otevřely a Sasuke vešel. Ušklíbl se, když viděl Itachiho, jak sedí na trůně a lhostejně popíjí víno.
Itachi vypadal,že si Sasukeho vůbec nevšiml, zaobíral se svými problémy. V podstatě chtěl po Sasukem, aby mu dokázal větší nenávist,než dosud k němu cítí. Chtěl cítit Sasukeho sílu na jeho vlastním tělem, ale Sasuke byl až trapně slabý,že ani nemělo smysl s ním bojovat. Itachi si zhluboka povzdychl:,,Vítám tě,milý bratře." Pozvedl číši vína a napil se. Sasukeho vztek začal vibrovat po celém těle. Ta jeho lhostejnost ho doháněla k šílenství.
Sasuke vytáhl katanu. Nikam sice nespěchal, ale proč to trochu neurychlit. Itachi se zasmál. Sasuke byl už od malička netrpělivý, vždycky spěchal, nebo vše chtěl mít co nejrychleji za sebou. Itachi ba naopak od svého bratra byl trpělivost sama. Vše si zdlouhavě vychutnával a byl zvyklý čekat,než něco příjde,ať už to byl třeba jeho ,,milovaný" bratr Sasuke.
,,Kde tě mám poté pohřbít,pověz Itachi?" Zeptal se ledově Sasuke a nenápadně se posunoval blíže k němu. Itachi se znovu usmál. Viděl Sasukeho velké sebevědomí a věděl,že by ho měl Sasukemu trochu srazit.,,Myslím,že kdybych náhodou zemřel,což by bylo asi za okolností sebevraždy, mužeš mě nechat tady,"zasmál se a mrkl na něj. Sasuke věděl,že Itachi mu akorát dokazuje,že by ho nezvládl on sám porazit. Podíval se mu ledově do očí. Pozvedl katanu a za pár sekund jí začal proudit blesk.,,Hm,působivé.."pozvedl obočí Itachi a dopil zbytek vína v poháru. Věděl,že souboj brzy začne, ale to víno mu tak strašně chutnalo...
Sasuke se k němu rozběhl a provedl výpad katanou, jemuž se Itachi málem nevyhnul.
,,Chidori!" zařval Sasuke a utíkal na Itachiho. Ten se mu rozplynul před očima. Sasuke aktivoval sharingan, ale pozdě, protože to už ucítil ránu ze zadu do hlavy. Klesl na zem a v očích se mu rozlily slzy. Itachi na síle nešetřil. Obešel Sasukeho a zvedl mu bradu. Ze Sasukeho pohledu čišila bolest smíchaná s nenávistí.
,,Tak daleko jsi šel a tak málo jsi dokázal,"zavrtěl hlavou Itachi. Sasukeho ta slova přiměla vstát. Napřáhl se k úderu,ale Itachi ho zarazil jediným pohybem ruky A trhl dolů. Sasuke přepadl a než dopadl, Itachi mu stačil vrazit ránu do břicha.
Sasuke vyplivl krev a vykulil oči. Když dopadl, podkopl bratrovi nohy, a ten spadl s ním. Sasuke na něJ skočil s kunaiem a Itachi těsně uhnul. Sasuke ho zabodl do země a udělal katon. Itachi byl ale taky Uchiha,takže to čekal. Použil techniku záměny.
Sasuke se rychle otočil, až poté si všiml, že je Itachi znova na trůnu a popíjí víno.,,Hm,tak lahodné, kde ho asi Tobi sebral,by mě zajímalo" pomyslel si Itachi a nezajímal se o jeho bratra, který byl teď celý rudý a rozběhl se na něj. Itachiho už to přestalo bavit a nakopnul Sasukeho mezi nohy. Sasuke se sesul a sténal Itachi ho vzal pod krkem a přirazil ke zdi.
Vytáhl bič a začal ho bičovat. Sasuke se snažil potlačit bolestné sténání a trpěl. Itachi ale chtěl jeho sténání slyšet,chtěl, aby Sasuke pochopil, že Itachi je na úplně jiné úrovni než tady ubohý Sasuke.
Přitiskl jeho rty ke svým. Začal ho kousat do spodního rtu a Sasuke hlasitě zasténal bolestí. Tekla mu krev po bradě a Itachi jí jazykem slízl.
,,Co to děláš,ty úchyle?" Zařval Sasuke a hned jak to dořekl, ucítil Itachiho pěst, která mu drtila obličej. Sasuke už byl celý pomlácený a jak už je zmíněno, Itachi ho nešetřil.
Itachi vzal do ruky kunai. Sasuke zavřel oči, protože myslel,že mu ho zabodne do srdce. Cítil však jen trhání látky a když oči znovu otevřel, uviděl,že je celý nahý. Překvapeně za říkal,ale když mu došlo, co chce Itachi udělat, zbledl, praštil ho a utíkal. Zarazil ho Itachi, který se rychle objevil před ním a zastavil ho.
,,Itachi,prosím,"vzlykal Sasuke. Nechtěl to, nechtěl to s Itachim, protože toho nejvíc nenáviděl a Itachi by to mohl všude rozhlásit a Sasuke by byl za toho slabého navždy.
,,Ano,Sasuke,pros!" Zasmál se Itachi a znechuceným pohledem si ho prohlížel. Byl fascinován Sasukeho tělem. Bylo vypracované a štíhlé. Bylo vidět, ja. Se chudáček snažil,trénoval, aby ho porazil. Ale jak skončil,že ? Přemýšlel Itachi a obcházel ho.
,,Itachi,zabij mě,vyhoď mě odsuď, nebo mě zlom obě ruce, ale prosím nedělej to, na co myslíš." zašeptal Sasuke a podíval se na svého staršího bratra.
Itachi v jeho očích viděl jiskry naděje,zděšení i bolesti, ale neměl s ním žádný citový vztah, aby vyslyšel jeho potřeby, protože tady byl jen on, Itachi Uchiha.
Zatáhl Sasukemu za vlasy a Sasuke se kousl do rtu, aby potlačil výkřik. Itachi ho políbil na krku a sjížděl níž. Sasuke se zprva bránil, ale když viděl, že čím víc se brání, tím víc Itachi kazí jeho tělo jizvami. Poté se Sasuke poddal. Itachi se v duchu usmál a prudce do Sasukeho pronikl. Sasuke zařval bolestí a klesl Itachimu do náruče. Ten ho objal.
,,Odpusť mi to,Sasuke,"zašeptal Itachi a začal přirážet. Sasuke vzlykal a poraženě mu hleděl do očí. Když Itachi vyvrcholil do Sasukeho, klesli oba na zem.
,,Proč jsi mě nezabil,Itachi?" Zeptal se Sasuke, který těžce vydechoval a cítil, že má pár zpřelámaných žeber
Itachi se zamyslel. Měl by mu to říct, nebo ne. Věděl,že mu někdo něco nakecal o tom, jak chce jen moc,mangekyou sharingan a chce vládnout světu, ale to samozřejmě pravda nebyla. Popravdě když Itachimu Madara poručil, aby vyvraždil celý svůj klan, Itachi zdráhal.Miloval svou rodinu,hlavně svého bratra Sasukeho. Právě proto ho nezabil. Sasukeho si nikdo nevšimne,říkal si a nechal ho napospas okolnostem,že jeho milý bratříček mu zníčil celou rodinu a Sasuke se s tím musí spokojit.
,,Proč asi,Sasuke?" Zeptal se ironicky Itachi a políbil ho. Sasuke nad tím dlouho přemýšlel. Když se spokojil s tím faktem,že ho Itachi miluje, a pochopil jeho pocity,zeptal se: ,,Zabiješ mě teď,nebo nikdy?" Itachi mu pohlédl do očí. Chvíli přemýšlel, ale pak to zavrhl. Vzal Sasukeho katanu a podal mu jí:,,Ty potřebuješ zesílit, tys přišel pomstít náš klan, takže ty mě zabij!" Zašeptal, ale čišel z toho rozkaz.,,J-já to nedokážu,Itachi," uvědomil si Sasuke,když jen stěží namířil třesoucí rukou na Itachiho..
,,Tak to tu nejspíše zůstaneme oba." Pokrčil rameny Itachi a usmál se.
Sasuke mu úsměv oplatil:,,Je načase obnovit náš klan!" Řekl vážně a Itachi jen přikývl. Společně se zvedli a šli do Konohy.
,,Moment,Sasu!"řekl ještě Itachi a vzal si s sebou flašku toho dobrého vína....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rik-chan Rik-chan | E-mail | Web | 12. ledna 2014 v 19:06 | Reagovat

zajímavé :D

2 Ady-chan Ady-chan | Web | 13. ledna 2014 v 18:50 | Reagovat

xD Ten konec zabil xD

3 Aki-chan/diablo Aki-chan/diablo | Web | 13. ledna 2014 v 20:05 | Reagovat

Musím súhlasiť koniec zabil...krásne spracované.

4 Seiya Seiya | Web | 7. března 2014 v 21:23 | Reagovat

Konec trošku nechápu. On si ho Ita ojede a Sasan se v pohodě zvedne (s natrženým zadečkem :D) a v pohodě si společně odkráčejí. Ale zpracované to bylo zajímavě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama