Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Justice

1. ledna 2014 v 11:35 | Caroline |  Jednorázovky - Naruto
Silvestrovská povídka
Páry: Kaka/Mina <3
Styl : shounen ai
Omezení : nedávám :)


,Už zase!" Napomenul se Kakashi když myslel na svého senseie. Kakashi už týden miloval Minata. Nevěděl proč, ale strašně se za to styděl, Minato je přece Hokage. Má jiné povinosti než brát ohledy na někoho jako je Kakashi. Kakashi se rozplakal..kde je ta spravedlnost ?
Byl trénink a Kakashi tam musel jít. Zase být s někým, koho miloval ale neměl. Kakashiho ta představa zevnitř zabíjela. Když došel na místo srazu, zrovna přicházeli i Obito s Rin, kteří spolu už nějakou dobu chodili.
Kakashi na ně mávnul, jako že je zdraví. Oni se na něj usmáli a kývli na něj. Kakashi se snažil nepodívat na Minata ale prostě musel. Miloval ho moc,nedovedl se udržet. Minato si mezitím o něj dělal starosti. Tohle dřív přeci Kakashi nedělal ne ? Tak co se s ním stalo...
Na tréninku se Kakashi snažil styku s Minatem vyhnout. O dvě hodiny později trénink skončil. Minato oznámil :,,Dneska můžete už jít, ale ty, Kakashi tady zůstaň,potřebuju s tebou mluvit." Obito s Rin přikývli a dali se na odchod.
Kakashi zaklel. To mu snad dělá naschvál ne ? ,,Ale tak co,"řekl si potichu:,,to zvládnu." Minato k němu přešel a dal mu ruku na rameno.,,Kakashi, co si o mně myslíš ?" Zeptal se jasně ale mírně. Kakashiho to zaskočilo. Nevěděl co mu má odpovědět, protože pravdu mu rozhodně říct nemohl. Proto zrudnul a snažil se utéct. Nehleděl na cestu a utíkal dál. Minato tam dál vyjeveně stál a koukal za ním.
,,Há,tak tady jsi."ozval se mu u ucha hlas a Kakashi stuhl. Nemohl to být nikdo jiný neź jeho rival Gai. Kakashi ho nenáviděl. Pořád se mu snažil dokázat, že je nejlepší a umí toho víc. Najednou ucítil ránu zezadu.,,Ne,teď né Gai prosím!" Prosil Kakashi, avšak marně.
Gai ho jesťe párkrát praštil a když se chystal k finální ráně, něco ho zastavilo. Gai se podíval. Taková rychlost..kdo to sakra je ? Opatrně se otočil a spatřil Minata,Yondaime hokageho. Ihned povolil stisknutí své pěsti a začal se omlouvat. Minato ho doslova odkopl, vzal Kakashiho do náruče a nesl domů. Tam ho položil na gauč a dal mu obklady na rány. Uvařil čaj a za chvíli se Kakashi probral
....Kde to jsem ? Problesklo mu hlavou a začal se otáčet. Bohůžel jeho tělo s tím nesouhlasilo a on zasténal. Minato hned přišel a pomohl Kakashimu si sednout. Kakashi si povzdechl a pohlédl na Minata. Poté se rozhodl mu odpovědět: ,,Minato sensei, já vám nemohu říct co si o vás myslím...vysmál byste se mi." Minato přemýšlel nad jeho slovy..Proč by to měl dělat ? Nemohl se mu jen tak vysmát i ze slušnosti..
,,Nevysmál bych se ti za žádných okolností Kakashi a teď mi pověz, co si myslíš." řekl v klidu ale kladl na to jemný důraz.,,Mil-..uju vás." Zašeptal Kakashi a sklopil hlavu. Čekal Minatův smích či že ho praští.. Minatovi probleskly hlavou souvislosti....tak proto byl tak rudý, když se mnou mluvil.
,,Kakashi-já.." ,,Né, zapomeňte na to, co jsem vám právě řekl..vím že to nejde a stejně vy byste mně nikdy nemiloval..jsem jen ob-" Minato ho políbil na rty. Kakashi strnul a Minato se usmál. Kakashi jen čekal na vysvětlení.
,,Kakashi,nejsem takový jaký si myslíš," podotkl Minato a jemně ho pohladil. Kakashi zrudl jak rajčátko a dál se na něj překvapeně díval :,,Taky k tobě už delší dobu cítím něco jiného,než k Obitovi a Rin." Usmál se. Kakashi ho dlouze políbil na rty...
,,Děkuju Minato...děkuju za všechno..."
-------------
Od té doby jsou šťastně spolu a nikdo se neodvažuje nic namítat,protože Minato je Hokage a Kakashi je jeden z nejsilnějších ninjů konohy....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seiya Seiya | Web | 7. března 2014 v 21:26 | Reagovat

Není nad Happy end XD Jáj, červenající se Kakashi, zatím co ho líbá Minato, já to chci vidět!

2 KakaMina :3 KakaMina :3 | 7. srpna 2014 v 8:52 | Reagovat

To bylo nadherný :3 kez by byli spolu ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama