Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Emoce

14. ledna 2014 v 15:21 | Caroline |  Jednorázovky - HP
Je to tu :D Našla jsem si nejoblíbenější HP pár
Páry: Sirius/Remus
Styl: slash,humorné,romantika
Omezení : 14+

,,Je důležité,abyste ochránili Harryho i za cenu svých životů" ukončil pořadu Brumbál a podíval se jim do očí. Sirius rozhodně přikývl a Remus zamrkal. Poté Brumbál přistoupil ke krbu, vytáhl špetku letaxového prášku a zmizel v zeleném kouři. Sirius vstal a zastrčil židle. Remus se šel kouknout nahoru, jestli Harry spí.
Když spatřil,že leží v posteli, oddechl si. Nechtěl aby byl nějak zatěžován tím, že by se měl bát o své zdraví. Už tak měl dost problémů. Hermiona ani Ron s ním nemluvili, protože jim Harry zničeho nic začal nadávat. Mrzelo ho to, ale omluvy nebyly k ničemu platné. Také s učiteli na tom nebyl nejlépe,hlavně s profesorem Snapem. Sirius už kolikrát Harrymu nabízel, že s ním ,,promluví" ale Harry odmítl. Měl by z toho akorát větší problémy.
Lupin opatrně zavřel dveře a vydal se po schodech nahoru do svého pokoje. Poslední 2 roky bydlel se Siriusem. Byl to jeho nejlepší přítel po smrti Jamese a Petera. Když ho konečně pustili z azkabanu,začal znovu žít a nastěhoval se k němu i jeho kmotr Harry, který byl právě na letních prázdninách zde u Siriuse.
Remuse celkem moc nezajímalo, co Sirius dělal, protože si četl knihu cestování s vlky,ale udělal chybu, protože se MĚL zajímat, co Sirius dělá. ,,Remus humus" ozvalo se u dveří a Sirius se opřel o rám, aby nespadl. V ruce držel láhev nějakého alkoholu a smrdělo mu z pusy. Remus povytáhl obočí a šel vyvětrat.
Když otáčel klikou na oknu, někdo ho chytil za zády. Remus si povzdechl a snažil se vyklouznout z jeho náruče,ale Sirius se nenechal.,,Kampák by chtěl náš Remus,humus?"podotkl Sirius a povalil ho na postel. Remusovi to začínalo být nepříjemné. Sirius byl jeho přítel, ale tohle bylo moc. Sirius ho políbil. Lupin povytáhl obočí. Kam tohle až povede? Zeptal se v mysli,přičemž tuto otázku vypustil z hlavy dřív,než by mohl začít. Sirius však jen potvrdil jeho domněnky, když se mu pokoušel sundat tričko. Remus trpěl,ale věděl,že si to s ním hned druhý den vyřídí. Když ho Sirius svlékl, políbil Ho na břicho a na hruď. Poté spadly dolů i kalhoty a Sirius se zaobíral jen Remusovým přirozením.
Remus si nemohl dále pomoci a vzdychl. Sirius dokázal dělat divy a to, i když byl opilý.,,Hlavně když byl opilý!"promluvil sarkastický hlásek v Remusově hlavě.
Když divadlo skončilo a Sirius usnul,Remus ho vzal do náruče a přenesl ho do jeho pokoje. Otevřel mu okno. Povzdechl si a šel spát. Dlouhou noc probděl nad tím, jak by se měl zítra chovat.
Když se probudil,všiml si,že je Sirius v koupelně. Pousmál se,ranní bolesti hlavy ho neminuly. Dobřekl mu tak. Remus udělal snídani. Když voda na čaj začala vřít,ozvala se velká rána a celá místnost byla černá. Sirius stál ve dveřích a začal se neovladatelně smát.
Remusovi došly nervy. Sirius se chová jako totální idiot. Remus odešel a bouchl dveřmi. Byl děsně naštvaný a hned za rohem ulice se přemístil, aby ho Sirius nemohl následovat. Hm, kdyby byl jeho přítel,věděl by, kam by šel,ne?" říkal si pro sebe a odfrkl si. Objevil se na ulici plné kaluží od včerejšího deště. Zazvonil na zvonek a netrpělivě přešlapoval. Velká osoba s brýlemi a stříbrně dlouhými vlasy otevřela a pokynula mu, aby šel dál.
,,Sakra!"zaklel Sirius a chytil se za hlavu:,,Sakra,Sakra,Sakra!" Řval na celý barák. Lehl si na gauč a promnul si čelo. Co je to za kus vola? Problesklo mu hlavou a hůlkou si přivolal jejich fotku. Jedinou společnou fotku. Otřel si slzu, která mu začala téct a začal nadávat na svojí osobu.
,,Siriusi!"vykřikl zděšeně Harry, který se předchvílí probudil a sešel dolů. Sirius si sedl a objal Harryho:,,Jsem naprostý idiot,Harry!"zašeptal a sklopil hlavu. Harrymu za chvíli došly souvislosti.,,Remus se vrátí Siriusi,věř mi." Ujistil ho Harry a usmál se. Sirius ale nijak nereagoval,protože Harry nevěděl,co se včera stalo.
,,Musím jít,Harry!"zašeptal Sirius a zmizel. Harry dál seděl a přemýšlel,co se asi tak mohlo stát.
,,Dáš si čaj,Remusi?" Zeptal se Brumbál a usmál se na něj. Remus se však naopak od něj celou dobu mračil:,,Albusi..pohádali jsme se se Siriusem."podotkl Lupin a upřeně se díval na Svůj hrnek s čajem,protože přemýšlel.
Na dveřích se ozval zvonek.,,Klid,to je jen Harry,Lupine,"položil mu ruku na rameno Brumbál, když Lupin chtěl vstát a odejít,protože tušil,že to bude nejspíše Sirius. Remus se podivil,jak o tom ví,ale pak mu to došlo.
Sirius nikdy nezvonil. Sirius se také pozval sám do domu. Harry byl sice synem Jamese,který býval stejný parchant jako Sirius,ale i tak byl krapet slušnější než jeho kmotr.
,,Vítám tě,Harry,potřebuješ něco?" Usmál se na něj zářivě Brumbál a jediný pohled do jeho očí naznačil,že přišel v ten správný čas.
,,Můžu se vás zeptat,pane profesore, není-li u vás na návštěvě Remus,nebo vám nic poslední dobou neříkal?" Zeptal se nervozně Harry,ale zároveň se na Brumbála díval omluvným pohledem.
,,Pojď dál,Harry"pokynul Brumbál,,po tak dlouhé cestě si jistě potřebuješ odpočinout."
Harry vešel:,,Remusi,tak rád tě vidím!" Vykřikl a běžel k němu, aby ho objal.
Remus se jen pousmál nad tím,že Harrymu chyběl a poplácal ho po zádech.
,,Můžu tě o něco poprosit!"nadechl se Harry,ale Lupin hned vrt ěl hlavou.,,Ne,Harry."řekl přísně:,,Sirius si musí uvědomit své chyby." Koukl se na Brumbála a ten skoro neviditelně přikývl. Harry si povzdechl,chvíli se ještě u Albuse zdržel a pak šel zpátky domů.
Sirius mezitím chodil po ulici. Kam mohl jeho přítel jít? To není možný, u Nymfadory ho neviděl,ani u Molly s Arturem ani na ministerstvu.
Pak ho ale něco napadlo a rychle utíkal domů.
Harry přišel domů a střetl se se Siriusem.,,Je u Brumbála,viď?" Zeptal se Sirius rychle a Harry přikývl. Sirius rychle nabral letax a za chvíli zmizel. Harry se pousmál a doufal,že se Sirius vyjádří správně a všechno dobře dopadne.
Sirius se ocitnul v Brumbálově krbu.,,Ahoj Siriusi,potřebuješ se mnou mluvit? Na to,že ses sám pozval a neohlášeně se mi objevil v bytě, to vypadá celkem důležitě,ne ?" Zasmál se,ale jeho oči byly ledové. Sirius mírně zrudl,ale hned se vzpamatoval:,,Vím,že je tady,Brumbále!"zavrčel a podíval se mu zpříma do očí.,,Myslím,že nevím o kom mluvíš.."podotkl ledabyle Brumbál a věnoval většinu své pozornosti svojí bezové hůlce.
,,Remus Lupin,můj bývalý přítel nejspíš...ten,co mě vždycky povzbudil a ten, kterému jsem velmi dlužen." Povzdechl smutně Sirius a klopil pohled do země. Albus pozvedl obočí a usmál se.,,Myslím,že takového tady máme." Sirius se upřímně usmál a začal se rozhlížet.
Lupin zrušil zastírací kouzlo a objevil se před Siriusem. Sirius opět zrudnul a zašeptal:,,Odpusť mi to Moony..nechtěl jsem-"zarazil se,když ho Lupin políbil. Remus se na něj usmál a stiskl mu rameno:,,Vše odpuštěno,tichošlápku můj"zašeptal a objal ho. Brumbál se na to díval a byl šťastný. Totiž,když se přátelé od sebe odloučí,nikomu to nedělá dobře,ale když se zpátky dají dohromady,štěstí kolem nich jen plyne.
,,Nashle Albusi a díky za všecko,"usmál se na něj Lupin a ruku v ruce se Siriusem odešli zpátky domů, kde je přivítal Harry s otevřenou náručí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yunho-chan Yunho-chan | Web | 14. ledna 2014 v 17:19 | Reagovat

začitala som sa a suprove som sa bavila a v tom momente ma mama vyrušila pri čítaní zabudla som kde som bola tak som si to prečítala všetko od znova heh zabité nie XD  úžastné páčilo sa mi to aj hp párom

2 Rik-chan Rik-chan | E-mail | Web | 14. ledna 2014 v 18:27 | Reagovat

Moc nemám ráda HP ale jinak je to pěkná povídka :D

3 Ai Ai | Web | 15. ledna 2014 v 21:23 | Reagovat

Pěkné,líbilo se mi to moooooc.XD

4 Bee Bee | Web | 16. ledna 2014 v 13:37 | Reagovat

Sugééé!! Ty jsi taky Potterhead?! <33 Kyá! Pobertové jsou borci! Když se mnou ještě nejlepší kámoška chodila na školu, byla jsem James :D
Mohla... mohla bys něco napsat i se Severusem? xx.xx

Jo, za sb tě samozřejmě beru!!

5 smyslzivotu smyslzivotu | Web | 16. ledna 2014 v 13:56 | Reagovat

[4]: Určitě ti něco se Severusem napíšu..:) ale tak nějak příští týden,protože nemám moc času :D jen tak sem házím rozepsané povídky..nebo ty,které jsem už měla napsané dopředu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama