Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Život celebrity 1/2

22. prosince 2013 v 17:09 | Caroline |  Kapitolovky - Naruto
První kapitolovka :D
Páry:Itachi/Sasuke,Naruto/Sasuke
Styl: yaoi,yaoi,yaoi :D a trochu té romantiky

,,Itachi-sama,ještě jeden autogram prosím!" Ozvali se jeho fanoušci a Itachi si povzdechl. Otočil se a podškrábnul jednu ze svojich krásnejších fotek z jeho nového filmu ,,Shigori". Itachiho bodyguardi se marně snažili odstrčit davy fanynek a fanoušků, jež by pro Itachiho obětovali i svůj vlastní život. Konečně se Itachi načapal do limuzíny, která se pomalu začala rozjíždět.,,Tak co,Itachi?" Zašklebil se jeho mladší bratr Sasuke:,,rozdupaly tě fanynky a sebraly ti DNA ?" Itachi na něj pohlédl s chladně rozhořčeným výrazem. Sasuke ho pořád popichoval a Itachi zvedl ruku a vrazil mu facku. Sasuke ihned přestal. Limuzína dojela do garáže jedné z největších vilek a Itachi se zamkl v pokoji,bylo toho na něj moc,celý den měl interview a focení, takže byl k smrti unaven, ale jeho bratr mu moc nepomáhal.
Sasuke si zapnul hudbu,ale nebyla to žádná jemná ale pořádnej rock. Itachimu přetékaly nervy. Pak to ale už nevydržel a šel zabít toho debila Sasukeho. Otevřel dveře do jeho pokoje a viděl, jak leží na posteli a užívá si. Vypnul hudbu a když po něm Sasuke hodil polštář, ještě víc se nas*al. Došel až k Sasukemu,nebezpečně se nad něj naklonil a zašeptal.,,Nenávidím tě Sasuke.." a odešel zpět do pokoje. Sasuke tam ležel strnulý na posteli a skoro nedýchal. Itachi byl jeho opora, i když Ho Sasuke někdy trochu popichoval. Ale rozhodně v něm nechtěl vzbudit nenávist. Nechtěl Itachiho rušit omluva mi a tak se snažil být co nejtišší, aby mu ukázal, že pochopil jeho slova. Pár minut na to usnul. Druhý den se s Itachim skoro neviděl, až večer. Chtěl se mu omluvit, ale něco ho napadlo.,,Tak co tentokrát,Itachi ? Strefili tě šípem lásky ?" zeptal se jako obvykle svým speciálním tónem. Itachi ho začal honit po domě.Sasuke se zabouchl ve svým pokoji, ale Itachi rozrazil dveře.Sasuke ležel na posteli s polštářem na hlavě. Itachi na něj skočil, chytnul mu ruce nad hlavou a zopakoval svá včerejší slova.,,Nenávidím tě Sasuke!" A Sasuke se jen ušklíbl:,,Taky tě miluju..!" ,,Tak miluješ Jo ?" Pronesl sarkastický Itachi a dlouze Sasukeho políbil. Sasuke mu polibek oplatil..,,Ita-!" Zasténal, když mu Itachi začal přejíždět rukou po celém těle.,,Nemám na tebe moc času Sasuke"pohlédl mu vážně do očí.Poté ho naposledy políbil a odešel...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama