Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

When the love is all

20. prosince 2013 v 17:35 | Caroline |  Jednorázovky - Naruto
Páry: Mina/Kaka ( ten nejlepší pár )
Styl: teď už přecházíme k yaoi :D
Omezení : 13 +

Minato i Kakashi spolu nějakou dobu chodili. Kakashi pracoval jako učitel a Minato byl samozřejmě Hokage.Jednou měl Kakashi hodinu s novou třídou.Třída se mu nelíbila a žáci byli sprostí. Pak jeden z nich vykřikl nahlas :,,Hokage je debil!" Kakashi stuhl.Podíval se na něj a měl chuť ho zabít,jenže se ani nemusel namáhat. O chvíli později se u toho kluka objevil sám Hokage sama. Minato k němu došel a zeptal se ho, jestli by to nemohl zopakovat. Kluk zrudnul a málem se propadnul. Minato věděl, na co myslí, ale i tak ho musel potrápit. Poté, když uslyšel omluvu se otočil na Kakashiho. Kakashi na něj pohlédl se slovy:,,kdybys nepřišel,už by tady nebyl!" Minato se usmál,ale pak ho něco napadlo a změnil pohled.,,hmm,Kakashi..moc se o třídu nestaráš,když používá takovéto výrazy." Kakashi se na něj podíval, jakože co tím chce říct.,,Asi bych ti měl snížit plat." Kakashi polknul.Přeci..né to nemůže být pravda! Vždyť jsou spolu, nemůže mu.. Né to by neudělal!
Rozhodl se, že si s ním večer promluví.Když Kakashi přišel domů,políbil Minata na tvář ale pak se odtáhl.Minato se zamračil a přitáhl si ho.,,Co se děje Kakashi ?" Zeptal se ho, když se na něj koukl.,,No..Mrzí mě to.. Ve škole"řekl zdráhavě:,,Moc jsem ho chtěl praštit..asi bych fakt dostal padáka..Záleží mi na tobě."Minato se usmál a dlouze ho políbil.Kakashi byl pořád nejistý.Minato mu rukou vklouzl pod tričko a začal ho hladit.Kakashi si ho přitáhl také a začal ho líbat na krku.Minato ho objal a byl vděčný, že tady byl někdo tak skvělý,jako jeho Kakashi.
,,Děkuju Minato,"zašeptal mu do ucha a lehnul si na postel. Minato si lehnul na něj a vjel mu pod tričko.Kakashi vzdychal a Minata začal líbat na krku.Minato mu sundal tričko a líbal ho na hrudi a na břichu.Kakashi také sundal Minatovi triko a začal ho hladit.Minato mu rozepínal kalhoty a Kakashi Minatovi také.Poté když stáli oba jen v trenkách se začali vzrušovat.oba vzdychali a oba také věděli, co přijde.Minato zajel Kakashimu pod trenky a když našel to co potřeboval,jemně do něj prstem vnikl.Kakashi hekl bolestí ale Minato ho políbil.Poté Kakashimu sundal trenky a vniknul do něj.Kakashi zasténal a Minato přirážel číma dál rychleji. Poté vyvrcholil a lehl si vedle Kakashiho, který oddechoval. Oba tam leželi a o chvíli usnuli.
Druhý den se Kakashi probudil a když se otočil na svou lásku,viděl, tedy slyšel pochrupování se pomalu plížil pryč.,,Ať tě to ani nenapadne!"zvolal naštvaně Minato a Kakashiho rychlostí blesku přitiskl na zeď a políbil.Kakashi mu polibek oplatil,ale pak už musel fakt jít,jinak by prošvihl školu,což by neměl, když je učitel xD
Do školy přišel naštěstí včas a oddychl si. Den proběhl celkem rychle a odpoledne se měli setkat s Minatem na náměstí,ale ještě dřív tam přišel zahalený černovlasý mladík.Strhl Kakashiho i s knížkou do sklepení a začal ho líbat.Kakashi se vzpouzel,ale pak přišel Minato.Černovlasý se otočil a jediný pohled Minata mu stačil, že kdyby teď nezmizel,byl by za půl sekundy mrtvý.Minato se otočil na Kakashiho také stejným pohledem a odešel.Myslel, že to Kakashi udělal schválně. Kakashi zdrcený klesl na podlahu a po tváři se mu rozlily slzy. Kakashi odešel domů. Kdyby přišel za Minatem a řekl by mu, že to neudělal, nevěřil by a možná by ho vyhodil.
Minato o tom doma přemýšlel.Věděl, že by si Kakashi nezačínal s cizinci, tak potom tedy...co to mělo znamenat ? Minatovi t. Najednou docvaklo..proto tak rychle odešel...Minato vstal. Kakashiho tvrdohlavě obvinil a to se Minatovi nelíbilo.Transportoval se před Kakashiho byteček.Kakashi právě plakal v posteli. Nevěděl co má dělat,jestli se má Minatovi vyhýbat nebo..se mu pokusit domluvit.Minato rozrazil dveře,ale Kakashimu to bylo jedno, ať si ho zabijou,ať si s ním dělají cokoliv...teď je mu všechno jedno.Poté ucítil jemný dotek na zádech.Otočil se a viděl rozmazaně Minata.,,Odpusť mi to Kakashi." Omluvil se Minato a zrudnul:,,Bylo to nespravedlivé" a políbil ho.Kakashi ho objal..,,Nikdy mi to neuděláš žene ?" Zeptal se dráždivě..Minato zvedl ruku jakože slibuje...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Seiya Seiya | Web | 7. března 2014 v 21:30 | Reagovat

Mohlo to být delší (absťák po povídkách na tenhle pár), ale to nevadí. A nechceš mi nějak teleportovat Minata domů? ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama