Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Upřímnost nadevše xD

31. prosince 2013 v 19:43 | Caroline |  Klasika :)
Máme tu zase klasiku :3 spíš romantika a život
styl : zamilováni,neobsahuje yaoi ani yuri
omezení : žádné ? :DTréning....
Tak lehce se to říká,ale těžce praktikuje. Minato byl ten pracovitý tip ale tohle bylo i na něj trochu moc. Jiraiya jeho tým nešetřil a učil je bojovat z plných sil. Zrovna teďka bojovali proti Jiraiyovi a Minato měl minutu na oddechnutí.Jiraiya ale nebyl saninem pro nic za nic takže na něj hned zaútočil. Minato z posledních sil uskočil a padnul na zem. Bylo mu jedno co mu Jiraiya udělá ale fakt už nemohl dál.8 hodin v kuse bojovat...to by zmohlo i Sarutobiho, nynějšího hokageho.
Minato Namikaze ležel na zemi. Skončil..věděl že by už víc nezmohl..Jiraiya seskočil k němu s kunaiem v ruce.,,Kdybych byl nepřítelem,zemřel by jsi už o dost dřív. Musíš trénovat výdrž.
Minato se tvářil popuzeně.To mu dodalo síly aby vykřikl:,,Vám se to mluví co ? Když jen stojíte a občas po nás hodíte shuriken a přitom za vás skoro všechno dělá žába!" Jiraiyovi se to ale moc nelíbilo.Chytl Minata a praštil s ním o strom. Ten jen hekl, dopadl na zem a jakžtakž se posadil.,,Minato,ještě něco"podotkl Jiraiya když Minato začal pravidelně oddechovat a vnímat:,,Nikdy nenadávej svému protivníkovi,když na něj nemáš!" usmál se a odešel za zbytkem týmu.Minato tam seděl ještě půl hodiny a myslel na to, co mu Jiraiya řekl. Potom se usmál a vyrazil domů.
Po cestě ,,náhodou " potkal Kushinu a začal si s ní povídat. Kushina a Minato se měli rádi ale veřejnost to nesměla vědět protože za těch dob se trestaly vztahy mezi ninjy smrtí. Kushinu s ním proto radši nešla domů ale když se ocitli v prázdné ulici, políbila ho. Minato si připadal hrozně.Nic nemůže, ani milovat.Kushina si ale všimla,jak smutně se tváří a chytla ho za ruku:,,život je nespravedlivý a je třeba se tomu bránit." Pak se rozdělili a Minato šel domů.Přemýšlel dlouhou dobu nad Kushininými slovy a věděl že má pravdu. Neuvědomil si,že je někdo sleduje..právě Jiraiya byl ten,kterému dělal Minato největší starosti..a teď to táhl s Kushinou..nó né žeby se k sobě nehodili,ale přeci jenom musel jejich lásku nahlásit. Rozhodl se ale radši, že se ještě Minata na Kushinu zeptá..třeba to byl jen nějaký podfuk či sázka
Minato se probudil, nasnídal a šel na tréning. Moc doufal, že to nedopadne jako včera,zvláště když zklamal Jiraiyu senseie. Když došel, všichni už tam byli a začalo se trénovat. Minato procvičoval rychlost úderů a rasengan. Usmyslel si, že se poté Jiraiyovi omluví. Všichni tři dřeli a Jiraiya jen povykoval. Minato měl dojem, že dostane amok a Jiraiyu zabije.
,,Výzva" zakřičel a všichni ustali. Jiraiya se na něj podíval a zvedl obočí. Minato se před něj postavil do bojové pozice a Jiraiya se na něj podíval s pohledem :,,Snaha marná kámo!" Minato se v duchu ušklíbl a vyrazil rychlostí blesku k Jiraiyovi s kunaiem v ruce. Jiraiya lehce odrazil jeho útoky a když na něj skočil s Rasenganem, na poslední chvíli se vyhnul. Minatovi odcházela chakra a on to věděl. Proto použil radši kage bunshin no jutsu a naposledy zaútočil. Jiraiya lehce propíchl kunaiem všechny klony a šel k Minatovi.Minato se nemohl otočit a zdrhat. Byl to velký Namikaze a zbaběle utéct je to poslední co by mohl udělat. Jiraiya namířil na Minata a Minato sklopil hlavu..zase neobstál...není dobrý ninja, je přímo katastrofální ninja...
Jiraiya zabodl kunai před něj a klekl si před něj. Minatovi ukápla malá slza a bohužel si toho i Jiraiya všimnul.,,Dnešní trénink končí,můžete jít", otočil se na ty dva další co na ně koukali jak na idioty. Minato se snažil zadržet své emoce a Jiraiya ho pozoroval. Poté podotkl:,,Viděl jsem vás s Kushinou!" Minato se na něj zděsěně podíval a v mžiku ho prosil,aby o tom nikomu neříkal. Jiraiya se v duchu pousmál..takže přeci jenom je to tedy pravda. Minato už ani neskrýval slzy a rozplakal se. Nemohl se ovládnout a všechno to z něj muselo vyjít ven. Sensei ho s pochopením pozoroval a Minato poté ve vzlykách promluvil :,,Gomenasai sensei..za včerejšek i za dnešek...udělám cokoliv ale prosím nenahlašujte nás s Kushinou..nechci přijít o ní a ona o mně..je to všechno složité, zachovávat v tajnosti naše city a podobně..." Minato si utřel rukou další nános slz a Jiraiya se neudržel a obejmul ho. Soucítil s ním a chtěl, aby byl šťastný.
Další den se celá vesnice dozvěděla,že nastaly jisté změny v opatření a své city může každý vyjádřit. Jiraiya se vesele díval na páry chodící kolem a všiml si i Minata a Kushiny, kteří mu poděkovali a od té doby spolu žili....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama