Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Japonské listy

30. prosince 2013 v 14:17 | Caroline |  Klasika :)
Abych udělala všem radost,máme tu klasiku :d
Páry : Sasu/Saku
Styl : 🚻 love story

Byl podzim. Krásné Sakury se mohutně tyčily v parcích a na ulicích. Lidé byli šťastní a všude byl klid. Sakura seděla na louce a užívala si nádherného počasí. Měla krásné sestříhané růžové vlasy a zářivě bílé tričko a růžovou sukni. Moc jí to slušelo
Začala škola. Pro Sakuru to bylo dobou utrpení. Né že by jí nešlo učení, ale spolužáci a učitelé...smáli se jí kvůli čelu,které měla moc vysoké a samozřejmě kvůli vlasům. Takové krásné růžové vlasy a stejně se jí za ně smáli. Sakura proto nosila mikiny s kapucemi,aby se zakryla přede všemi. Sakura nechtěla chodit do školy. Vždycky noci proplakala a byla strašně smutná jak do ní všichni útočí. Když nastal ten osudný den, alias prvního září, Sakura se zapotila, co nejpomaleji došla do té hrozné budovy jménem škola, která se tyčila uprostřed konohy. Když byla u dveří, zapotila se a stiskla kliku. Dveře se otevřely a Sakura spatřila spousta známých tváří ale i neznámých. Sakura došla do třídy a sedla si co nejvíc dozadu.
Do třídy přišel kluk. Neznala ho, takže usoudila,že je nový. Za ním přišel Kakashi, jejich učitel, který jí často podporoval.,,Dámy a pánové, toto je Sasuke Uchiha.Je tu nový, tak se vám snad bude líbit" Sasuke se jen pohrdavě ušklíbl a šel si sednout na jediné volné místo k Sakuře. Sakura se na něj ani nepodívala a dál si hleděla svého. Sasuke se na ní otočil. Hned poznal že není jedna z těch ,,otravných lepících holek", které se na něho pořád lepí. Nevěděl, čím je přitahoval,protože se vůbec o nic nesnažil, ani hezký si nepřipadal...
Někdo mu poklepal na rameno a on se otočil. Seděly tam dvě holky, jmenovaly se Ino Yamanaka a Tenten. ,,Sasuke dávej si pozor, vedle koho sedíš."prohlásily. Sasuke se na ně podíval zamračeným pohledem a otočil se zpět k Sakuře. Sakura nijak nereagovala. Nebyla ráda, že vedle ní někdo sedí a měla dojem, že někdo jako je on, by jí mohl zradit. Naučila se rozeznávat typy lidí a nechtěla s nimi mít nic společného.
Sasuke se rozhoupal.,,Ahoj..ehm,já jsem Sasuke"řekl jí na hodině kreslení. Sakura povytáhla obočí a zašeptala: ,,Jsem Sakura." A dál se věnovala své práci. Sasuke znal také dost povah a měl dojem, že je Sakura introvertní. Vypadala na to i se tak chovala. Po hodině přišel za Sasukem Kakashi a odvedl ho do kabinetu.
,,Sasuke," začal a pobídl ho, ať se posadí:,,Jistě víš,že sedíš se Sakurou, která se chová trochu divně." Sasuke se zamračil, měl jiné definice pro slovo divně.,,Co se jí stalo, pane Hatake?" Zeptal se a snažil se, aby to znělo co nejlhostejněji, jak to jen šlo. Kakashi se na něj pronikavě podíval a Sasuke se snažil nahodit poker face. ,,Záleží ti na ní?" zeptal se najednou Kakashi a Sasuke se na něj zmateně podíval :,,Nevím, znám jí teprve ode dneška, ale příjde mi lepší něž ufňukané a ukřičené holky, s kterýma jsem se za život setkal..." řekl upřímně Sasuke a doufal že to nevyznělo urážlivě. Kakashi jemně přikývl.,,Víš, Sakuru tady všichni pomlouvají a nejde tomu nijak zabránit..ona je na tom psychicky špatně a prostě...cítí se sama"dořekl Kakashi a čekal na Sasukeho reakci. Sasuke pochopil..poděkoval Kakashimu a odešel domů.
Sakura v noci zase plakala. Samozřejmě se nevyhnula zlomyslným pohledům spolužáků a nadávkám na její přátelé i na to, jak se vecpává k Sasukemu. ,,Proč-?" vzlykala a ptala se sama sebe..poté co se vyplakala, usnula. Nejradši by se ulila celý rok. Nejradši by byla neviditelná.
Sasuke druhý den vstal dřív, protože věděl, že Sakura půjde co nejdříve. Opravdu jí potkal a pozdravil jí. Ona se na něj podívala a zbledla. Sasuke se hned usmál:,,Neboj, nechci ti ublížit."vyhrkl a Sakura plaše utekla. Sasuke se s nepořízenou vrátil do školy. Sakura nepřišla a Kakashi Sasukeho probodával pohledem. Sasuke byl z toho smutný, rozhodl se, že odpoledne za ní zajde.
Sakura celý den proplakala. Sasuke jí nechtěl ublížit..teda prozatím. Ale ona mu prostě nemohla věřit, kdyby se na něm stala moc závislá, a on by jí podvedl..nemohla by přežít....to by na ní bylo moc..
Sasuke zazvonil. Sakura se lekla a znova rozvzlykala. Když naposledy někdo zvonil,byli to lidi ze školy a posmívali se jí za to, Jakej má hroznej byt..
Nakonec došla otevřít. Když spatřila Sasukeho s květinami, chtěla znovu zavřít ale on se jen tak nedal odradit. Vklínil nohu mezi dveře a práh a vešel dovnitř. Sakura měla malý, ale hezký byt. Sasukemu se to tu zamlouvalo. Sakura se posadila na židli s kapesníkem v ruce a vzlykala. Sasuke mezitím nalil vodu do vázy s květinami a posadil se naproti ní.,,Sakuro,já ti nechci nic udělat a přísahám, zlé ti nikdy nic zlého neudělám."řekl Sasuke promyšleně a když se na něj uslzenýma očima podívala,jemně jí pohladil po tváři.:,,Věř mi Sakuro,můžeme být přátelé, také nejsem jako ostatní." podotkl a přišel k ní blíž.:,,Vím jak se cítíš.."řekl a políbil jí na tvář..
A tak se z nich stali přátelé a poté se i do sebe zamilovali a to je konec SasuNaru povídky, protože byste mi nadávali,že je moc dlouhá...snad se líbí :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama