Vítejte na mém blogu. Mohou se zde vyskytovat povídky, pro lidi do 18 let, s obsahy yaoi,shounen-ai,yuri, apod.,takže pokud se vám něco nelíbí, tak urychleně opusťte blog. Zanech komentář :)

Dokážu porazit hokageho

19. prosince 2013 v 20:30 | Caroline |  Jednorázovky - Naruto
Páry : Kaka/Mina
Styl: Shounen -ai,známky násilí
Omezení : 12 +

Kakashi měl plán. A že to byl Kakashi tak to musel být dost dobrý plán.Celou noc na něm pracoval.Kakashi Hatake byl 15 letý kluk v Minatově týmu.Minato byl silný.Byl to Hokage listové a Kakashi si vždy před ním připadal slabě. To ale skončilo..! Kakashi si ještě dobalil pár ,,pomůcek" a vydal se na cestu.
Bylo půl šesté.Kakashi věděl,jak je tam Minato vždy brzy a také toho ve svém plánu využil.Bězěl k Hokageho kanceláři, ale pak si řekl, že by bylo lepší jít oknem.Vyšplhal se tedy a koukl, jestli tam Minato je. Jako vždy seděl za stolem a popíjel kávu.Kakashi se ušklíbl.Přesně mu to vycházelo.,,3,2,1..teď!" Řekl nahlas a skočil oknem na Minata.Minato právě zvedl hrnek s kávou a ze zadu na něj málem přistál Kakashi.Ten, už s kunaiem v ruce,který strčil Minatovi pod krk,nadhodil vítězný úsměv. Rychle mu udělal čakrová pouta a hodil ho na zem.Cítil se jako mocný pán, který má navrch. Poté vytáhl bič.Prohnul se a Minata začal bičovat. Ten trpěl, nedal však na sobě nic znát.,,Ten pocit...když je mladý chuunin,"protáhl"...lepší než Hokage." dořekl a švihhnul bičem.Minatovi se to přestalo líbil.donutil své tělo nahrnout všechnu čakru do rukou a zníčit Kakashiho pouta.Kakashi zesinal.Tohle nečekal.Odhodil bič a začal couvat.Minato,který už byl na nohou,chladně přešel ke Kakashimu, který se již krčel v koutě:,,Za to utrpení,bys ho měl ucítit dvojnásobek, za každou rǎnu bičem, bys měl dostat dvě a za ten kunai.." Vytáhl svůj a přiložil ho Kakashimu pod krk,,bys měl zemřít!" Minato to řekl hrozivým tónem a Kakashi skoro nedýchal.Tak, a teď přijde jeho smrt..jenže žádnou ránu necítil.Otevřel oči a Minato odhodil kunai.,,nejsem však jako ty a proto ti uděluji milost,máš 5 sekund na vypadnutí." Kakashi nemeškal a hned byl pryč.Šel domů,ve tváři se mu leskly slzy, udělal obrovskou chybu..tak moc si užíval té moci,ale byl Minatovi vděčný,dlužil mu strašně moc. Minato hi rovnou nezabil, což je velká čest,ani ho nepraštil. Kakashi dorazil domů a usnul. O hodinu později musel vstát,měli trénink. Kakashi polkl,když si uvědomil, že je v týmu Minata.No co, snad se mu vyhne.
Když přišel na louku, kde se scházeli,Obito s Rin už tam byli.Kakashi jim mavl na pozdrav a oni se na něj usmáli.,,Ahoj Obito,Rin" pozdravil Minato po příchodu.Kakashi se neodvážil ani protočit oči v sloup,protože si to musel u Minata nějak vyžehlit. Odvrátil od něj pohled a Minato pokračoval:,,Prostřídají se všechny dvojice." Zavelel ,,Budete trénovat boj."Kakashi šel nejdřív s Obitem a Minato s Rin,potom Kakashi s Rin a Minato s Obitem a nakonec musel jít s Minatem...
,,Tak pojď,"usmál se Minato,,jsi lepší než Hokage,takže nebude problém,když budeme bojovat o čest všemi zbraněmi!" Kakashi se leknul.Minata při souboji jeden na jednoho nikdy neporazí, i kdyby byl opilej.Kakashi ale nebyl srab a postavil se před Minata jako čestný ninja,uklonili se a začali. Kakashi ihned udělal chudori a vyrazil.Napřáhl ruku a už se chystal do Minata zarazit ale Minato se objevil za ním s kunaiem v ruce.Kakashi kopl dozadu a Minato skočil.Při tom udělal genjutsu a Kakashi se octl úplně jinde, Minatové byli všude a ze všech stran k němu šli.Neměl sílu zrušit genjutsu a tak si lehnul na zem a čekal na smrt.Probudil se v normální době akorát na něm seděl Minato a pod krkem Měl kunai.Kakashi zalapal po dechu a Minato se ušklíbl:,,Ale,ale..," protahoval,,nevypadá to, že náš. Istr světa prohrál s ubohých hokagem ?" Zeptal se dráživě a Kakashi stuhl. Ve tváři měl výraz,který naznačoval, že až dostane příležitost,zabije ho. Zkusil vstát,ale Minato byl silnější.Kakashi nemohl už nic dělat, ani se pohnout.Minato věděl, co teď přijde.Kakashi zrudnul a potichu řekl :,,vzdávám se..prohrál jsem" a sklonil oči dolů.Minato z něj slezl a Kakashi vstal.:,,Měli byste více trénovat," řekl Minato všem a dal jim rozchod.Kakashi celý červený odešel domů a zase přemýšlel.Minato ho porazil na plné čáře, na nic moc se nezmohl.Takhle se správný ninja nechová,řekl si a usnul.Ráno zase vstal v 5 ráno a šel k Hokagemu,tentokrát dveřmi.Zaťukal a po reakci vstoupil. Šel tam bezmocný bez kunaiů i bez síly, protože stejně na Minata neměl.A tak začal.,,Hokage-sama, vím že za to, co jsem dělal, bych si zasloužil smrt.A vím, že mé chování bylo hnusné vůči tak vážené osobě,jako jste vy.Proto bych vás,pokud vůbec mohu,bych chtěl požádat o Omluvu. Nevím, co se to se mnou stalo, klidně mne zabíjet rovnou, zasloužím si to a je to má vina."Poklekl a sklopil oči:,,vím že. Mi to nikdy neodpustíte Hokage -sama." Dokončil svou omluvu a dál klopil hlavu.Minato vstal a pomalu Kakashiho zvedl.,,Kakashi, kdybys to nebyl ty, tak bych člověka, jenž by to udělal,doopravdy zabil.Nebudu tě zabíjet, ty jsi správný ninja, jen málokdo si uvědomí své chyby...a neříkej mi hokage sama,pro tebe jsem Minato..nic se nebude měnit." Je to frajer !Pomyslel si Kakashi a objal ho.Minato byl rád, že za ním Kakashi přišel a od té doby se nic zlého mezi nima nedělo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama